Skocz do zawartości
Forum

Ciąża czy co?


Gość Plamkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Plamkaa

Od połowy opakowania mam brązowe plamienie (pojawiło się ono przy 14 tabletce) od 1,5 roku biorę kontracept, kilka dni temu bolała mnie głowa i bardzo źle się czułam nie miałam apetytu było mi nie dobrze przez cały wieczór. Przytyłam też trochę ostatnio (1,5 -2 kg) Dodam jeszcze, że w dniu zażycia pierwszej tabletki z kolejnego blistra było spóźnienie ok. 4 godziny później zażyłam tabletkę niż zawsze ją biorę a dzień wcześniej robiliśmy to z moim narzeczonym bez gumki, skończył na zewnątrz. Tabletki biorę między 21.00 a 23.30. Plamienie nasiliło mi się i dołączyły bóle brzucha jak na okres, pozostało mi 4 tabletki do końca blistra. Czy mogę być w ciąży? Czy tabletki mi już nie służą?Iść z tym do lekarza czy poczekać i zobaczyć czy minie? a może odstawić lek samodzielnie ? Czy zrobić test?

Odnośnik do komentarza
Gość MoniaOs

Czy mogę być w ciąży? - mało prawdopodobne
Czy tabletki mi już nie służą? - to oceni lekarz
Iść z tym do lekarza czy poczekać i zobaczyć czy minie?- isc do lekarza
a może odstawić lek samodzielnie ? - nie odstawiac lekow samodzielnie bez konsultacji z lekarzem!
Czy zrobić test? - jesli od zblizenia mineło juz 14dni to mozesz zrobic.

idz do lekarza jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

ja biore kontracept od ponad roku narazie nie widze zadnych niepokojących rzeczy ale moj lekarz powiedział ze jak cos sie zacznie dziać dziwnego to zebym do niego przyszla mozliwe ze po prostu te tabletki nie sa odpowiednie doprane do ciebie
w ciazy mi sie wydaje ze nie jestes
mozesz zrobic test na wszeliki wypadek nie bedziesz moze myslec ze jestes w ciazy

Odnośnik do komentarza
Gość Plamkaa

Też myślę, że może organizm mi się już przyzwyczaił do Kontraceptu bo biorę go od ponad 1,5 roku. Wczoraj skończyłam blister i zastanawiam się czy brać kolejne opakowanie (zostały mi jeszcze dwa) czy zadzwonić do lekarza albo się do niego wybrać na wizytę i omówić z nim ten temat.
Teścik chyba zrobię dla swojego spokoju.

Odnośnik do komentarza

Witam pomożecie?, mam problem z miesiączka. Spóźnia mi sie juz 40dni, ostatnia miałam 2.04. Współżyłam z chlopakiem zabezpieczaliśmy sie i nie kończył we mnie. Robiłam test ciążowy dla pewności po 19dniach po stosunku i wyszedł negatywny. Co jest przyczyną braku okresu. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...