Skocz do zawartości
Forum

Czy występuje ryzyko ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Posiadam następujący problem : okres rozpoczął się 04.04(sobota) a skończył 08.04(środa). Tego samego dnia rozpoczęłam nowy blister tabletek antykoncepcyjnych(MyWy). Stosunek odbył się 10.04 - piątek po północy czyli już tak jakby w sobotę (bez dodatkowego zabezpieczenia z wytryskiem w środku).12.04(niedziela) została pominięta jedna tabletka którą zażyłam następnego dnia razem z kolejną tabletką.(minęło ponad 12 godzin od pominięcia). Mój cykl trwa około 27 dni. Tutaj moje pytanie jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia oraz kiedy można zrobić test aby wynik wyszedł wiarygodnie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość nicolette355

Moim zdaniem ryzyko ciazy jest dosyc duze. Wgl rozpoczelas branie od 1 dnia okresu czy ostatniego? No i ta pominieta tabletka.. Poza tym teraz niewazne ile trwa Twoj cykl itd, bo przy tabletkach masz staly cykl 28 dni i nie ma dni plodnych, o ile je bierzesz tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Gość Ania8900000

Witam,
mam pewna sprawę, ktora mnie nurtuje i potrzebuje sie poradzic. Ostatni stosunek mialam 21.12.2014 (z prezerwatywa). Okres dostalam 31.12.2014, kolejny ale mniej obfity 27.01.15. Wystraszylam sie, wiec 3.02 zrobilam badanie z krwi bhcg i wynik to <0,1. Kolejny okres dostalam 23.02 i w marcu spóźnil mi sie dwa dni i dostalam 24.03. Niby wszystko w porządku ale zaniepokoily mnie baardzo widoczne zyly na piersiach (dość grube, niebieskie) do tego na dekolcie, ramionach, górnej części ud. Zrobilam wiec wczoraj zwykly test plytkowy z porannego moczu i wyszedl negatywny. Na dniach powinnam dostać okres, ale nie ukrywam, ze te zyly mnie przestraszyly, dlatego pisze tutaj.<br /> proszę tylko odpiszcie normalnie, bez zbędnych niemiłych slów, bo czlowiek w stresie czasem nie myśli racjonalnie. Dodam tylko, ze innych objawów raczej u siebie nie zauwazylam. Nie biegam ciągle do toalety, piersi bola mnie tylko na 1.5 tyg przed spodziewana miesiączka i wtedy tez czuje sie lekko oslabiona.
dziekuje i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj (tj. 18.04.15) powinnam dostac okres. Niestety nie dostalam. Wraz z moim chlopakiem uprawialam seks bez zabezpieczenia (ostatni raz 06.04.br) (stosunek przerywany). Szyjke macicy mam nisko i jest otwarta. Do tego wystepuje pieczenie i swedzenie okolic intymnych. Pojawil sie tez bialy sluz. Do tego wszystkiego dochodzi stres zwiazany z maturami. I tu pojawia sie pytanie. Czy to moze byc ciaza czy to jakas infekcja?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...