Skocz do zawartości
Forum

Dwa blistry Yasminelle pod rząd


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Pisze bo zaraz szaleje,odpadły mnie myśli ze mogę być w ciąży. Moja sytuacja:
12 lutego miałam ostatnie krwawienie z odstąpienia po czym wzięłam dwa blistry Yasminelle pod rzad. Kończę drugi blister, więc kolejnego krwawienia powinnam dostać 3 kwietnia. Podczas brania drugiego blistra bez przerwy boli mnie żołądek, brzuch, mam obolale,powiększone piersi, miałam zgage, dokuczają mi bóle głowy i nóg w lydkach, jestem ociezala i poddenerwowana. Zrobiłam w sumie cztery testy ciazowe w ciągu ostatniego miesiaca(ostatni wczoraj) i wszystkie wyszły bezwzględnie negatywne. Dziś dostałam lekkiego brązowego plamienia, co słyszałam że zdarza się jeśli nie zrobi się 7dniowej przerwy, ale chcę być pewniejsza.
Czy moga to być objawy wzięcia dwóch blistroW Yasminelle pod rząd? Czy też może to być ciąża? Wariuje już, boję się bardzo czy dostanę krwawienia w przyszłym tygodniu, nie chcę czekać jeszcze te kilka dni bo do tego czasu do końca zwariuje.
Bardzo proszę o odpowiedź. Dodam że tabletki biorę w miarę regularnie o zbliżonej porze i zawsze kochamy się dodatkowo z prezerwatywa bo psychicznie lepiej się czuję, raz tylko W zeszłym miesiącu mój chłopak wszedł we mnie i trwało to ok minutę bez wytrysku. Bardzo proszę o jakąś odpowiedź bo szaleje;((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...