Skocz do zawartości
Forum

Grzybica, kłykciny, inna infekcja intymna? Świąd, pieczenie, ból


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Od listopada chodzę po ginekologach i próbuję znaleźć rozwiązanie moich problemów, a mianowicie - czuję ciągłe swędzenie, pieczenie i ból na wargach sromowych, wokół nich i przy wejściu do pochwy. Do tego zrobiła mi się jakaś wysypka - nit to takie grudki, ni kropki, która odstaje od powierzchni warg sromowych. Ponadto mam wrażenie, że wari się naciągneły, zniekształciły, są takie cieniutkie, błyszczące i piekące. Mam też wrażenie, że na wejściu do pochwy i przy wejściu do cewki moczowej pojawiły się takie jakby "języczki", odstające kawałki tkanki. Jakiś miesiąc temu zauważyłam też takie brodawki, czy też narośla na języku i popod nim. Ponadto mam Hashimoto i każda tocząca się we mnie choroba nasila objawy ze strony tarczycy.

Do tej pory lekarki leczyły mnie na infekcje bakteryjne, grzybicze i opryszczkę. Miałam różne maści, kremy, globulki, a nawet antybiotyki, po których okropnie bolał mnie brzuch. Leki, które stosowałam (a nazwy jeszcze pamiętam): Gynalgin, Gynoxin, Macmiror, Hascovir, Tantum Rosa, Clothrimasol, Iladian direkt... Jak jeszcze sobie coś przypomnę to dopiszę.

Bardzo proszę o pomoc, bo aktualna ginekolog twierdzi, że nic nie widzi, a mnie to piecze i boli tak, że żyć się odechciewa. Boję się, bo tyle naczytałam o raku i HPV, kłykcinach... Wizyta u ginekologa dopiero pod koniec kwietnia... Co to może być?

Załączam zdjęcia - mam nadzieję, że coś pomogą.

monthly_2015_03/grzybica-klykciny-inna-infekcja-intymna-swiad-pieczenie-bol_2813.jpg

monthly_2015_03/grzybica-klykciny-inna-infekcja-intymna-swiad-pieczenie-bol_2814.jpg

monthly_2015_03/grzybica-klykciny-inna-infekcja-intymna-swiad-pieczenie-bol_2815.jpg

monthly_2015_03/grzybica-klykciny-inna-infekcja-intymna-swiad-pieczenie-bol_2816.jpg

monthly_2015_03/grzybica-klykciny-inna-infekcja-intymna-swiad-pieczenie-bol_2817.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość nicolette355

To co masz na wargach sromowych to ja mam cale zycie od urodzenia i to sa plamki fordyce'a. Nw co za ginekolog Ci nagadal glupot, ze masz opryszczke. Jak opryszczka zupelnie inaczej wyglada. Natomiast w jamie ustnej nw co to moze byc

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna24x

Dzieki za informacje. Ja na jezyku mam juz od ponad pol roku po obu stronach takie pecherzyki.. Bralam juz rozne leki przeciwwirusowe i antybiotyki i nic nie pomaga. Bralam min. Duomox, Macmiror, Hascovir, Clothrimasol i inne .. Nie wiem co to jest i mam wrazenie , ze z kazdym miesiacem robi sie coraz wieksze. W poniedzialek moja lekarka powiedziala, ze to prawdopodobnie od jakiegos pasozyta.. Gdyby ktos wiedzial co to jest na jezyku po bokach, to prosze o jakies informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja uzyskalam pomoc od lekarza z forum. Napisz bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność co z tym językiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...