Skocz do zawartości
Forum

Petting a ciąża ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Bardzo proszę o radę, bo bardzo się martwię... wczoraj uprawiałam z chłopakiem petting, pieściliśmy się wzajemnie rękami i oralnie, ponad to ocieraliśmy się narządami płciowymi, ja byłam w majtkach on bez. Dodatkowo, po tym jak dotykałam jego penisa, włożył mi rękę razem ze swoją w majtki i dotykałam swojej łechtaczki i wejścia do pochwy. Czy jest jakakolwiek możliwość zajścia przeze mnie w ciążę?? Dodam, że nie miałam kontaktu ze spermą jako taką, bo wytrysk nastąpił w jego majtkach, jednak martwię się preejakulat .Wiem, że mój problem wyda się komuś głupi, ale jestem młoda (17lat) i mimo, że wiem, że ryzyko jest niewielkie, to strasznie panikuję :( Może powinnam porozmawiać z mamą i jak najszybciej pójść po tabletkę po ? Proszę o radę, najlepiej kogoś z doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza

witam. właśnie wróciłam z wyjazdu z partnerem i na tym wyjeździe nas poniosło. Miałam wtedy dni płodne na początku partner dotykał mojej łechtaczki a ja zajmowałam się nim gdy miało dojść do wytrysku ostrzegał mnie a ja jego penisa chowałam w majteczki.nastepna sytuacja była podobna tylko on robil mi tzw palcówke była tez sytuaca gdy wszedł do mnie pod prysznic umył dokładnie ręcę i zajmował się mna ja nim pod prysznicem dotykał mojego uda boje się ciązy o miałam wtedy dni płodne.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Jakie jest ryzyko zajscia w ciaze podczas pettingu? Dzisiaj do niego doszło. Dodam ze tylko ja dotykalam jego członka, oboje byliśmy w ubraniach. Wytrysk miał miejsce właśnie na spodniach i na brzuchu, jak i na przescieradle. Potem za równo on jak i ja poszliśmy się wykąpać, wycieramy się innymi recznikami, a na ręce nie czułam spermy.

Odnośnik do komentarza

Witam ;) 22.06 (mniej wiecej) skonczyl mi sie okres .3.07 uprawialm petting.on piesvil mnoe oralnie i ja jego ,niewoem czy doszlo do pelnego wytrysku.potem on wytarl penisa oswoja reke.i wsadzil mi ja tam.2 dni poznoej bolaly mnie jajniki przez jakies 3 dni a pptem lewy jajnil .raz zauwazylam u siebie mala ilosc zlotego sluzu .do tego przez ok.3 dni utrzymywala sie suchosc w ustachgula w gardle teraz 3 dni przed okresem poersi bola i mam na nich zylki i lekkoe biale kropeczki.od jakis 3 dni .

Odnośnik do komentarza

15 dni temu uprawiałam peeting z moim chłopakiem.Kiedy doszedł(na moim brzuchu) posprzątałam z podłogi m.in. moim ręcznikiem.Zaraz po tym poszłam się umyć i wytarłam się dokładnie także w częściach intymnych.Powinnam dwa dni temu dostać okres.Zazwyczaj miesiączka jest u mnie regularna.Dostałam dzisiaj, ale jest inna.Niby boli mnie troche brzuch, ale krwawienie jest zdecydowanie lżejsze.W sumie takie jakbym miała końcówke okresu.Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?Jestem dziewicą.

Odnośnik do komentarza

Witam. Dzisiaj w nocy uprawialismy peeting z chłopakiem. Spuścił mi się na brzuch. Po jakichs 15 minutach poszedł oddać mocz. Gdy wrócił wsadził mi tylko główkę penisa do pochwy (dwa razy na sekunde, 3-4cm). Czy jest możliwe, że na jego żołędziu zostały jakieś plemniki, które teraz krążą po moich jajowodach? Czy powinnam udać się po tabletkę ''po''?

Odnośnik do komentarza
Gość lasia123

Witam! Razem z moim chłopakiem uprawialiśmy petting w moje dni płodne, nie doszło do żadnego wytrysku, penis mógł dotknąć pochwy, nie pamiętam czy był na nim płyn preejakulacyjny, ale do penetracji nie doszło. Mianowicie spóźnił mi się okres o 4 dni, jestem dość młoda (16) miewam bardzo obifte i bolesne okresy. Teraz krwi było bardzo mało na początku trzy krople krwi, później leciało coraz mocniej aż wreszcie coraz mniej i wgl. Krew na początku była bardzo jasna a później robiła się coraz ciemniejsza. Podbrzusze bolało mnie tak jak zawsze. Okres trwał 3,5 dnia. Nie wiem czy to był wgl okres. Teraz boli mnie jajnik, często mnie boli nawet przed tym zdarzeniem mnie bolał. 9 powinnam mieć następne krwawienie. Dodam iż nie było żadnego wytrysku podczas pettingu. Przedtem miałam infekcje i byłam u ginekologa, zapisał mi talbetki które zaczęłam używać gdy zaczął boleć mnie jajnik. Ostatnio miałam bardzo dużo stresu. A mój normalny okres trwał 6/7 dni. I zazwyczaj się nie spóźniał. Czy jest to jakaś choroba, bo raczej do ciąży nie mogło dojść tak mi się wydaje. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Podczas dni płodnych uprawiałam petting z moim mezem. Doszedł podczas pieszczenia jego penisa moja reka z dala od mojej pochwy. Jakies 15 minut wcześniej ocierał sie penisem o moja pochwę ale bez orgazmu. Jaka jest szansa na zajście w ciąże? Martwię sie ze mogło dojść do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj z dziewczyną uprawialiśmy pietszczoty. Ona mi ręką. Miałem suchego penisa. Potem jak wracałem to napletek nie ściągnał sie dobrze i podczas drogi ocierał o ubranie. Następnego dnia rano zauważyłem coś takiego: http://naforum.zapodaj.net/cfe34132597a.jpg.html Jest to zaczerwienienie żołędzia tak jakby został otarty. Nie boli to, nie piecze,jak dotknę zaczerwienienia też nie boli tylko tak jakby podwyższona czułość po otarciu. Co to może być? Mam się co obawiać?

Odnośnik do komentarza

Witam. Kilka dni temu ocieralismy się z chłopakiem genitaliami, mieliśmy każde na sobie spodnie, majtki a ja podpaske dodatkowo. On doszedł. Czy jest ryzyko ciąży? Dodam że kolejnego dnia dostałam okres, kwestia taka ze mój cykl jest nieregularny. Teraz mam mdłości.

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo nieregularne miesiączki,które wahają się od 23 do 45 dni.20dnia cyklu, bawiłam się z moim chłopakiem,niestety podczas gry wstępnej przejechał swoim penisem po łechtaczce i wejściu do pochwy, nie wkładając go, potem odbył się stosunek z prezerwatywą,która nie pękła, ale martwi mnie ta gra wstępna. Czy jest duża sznsa na zapłodnienie? Nie pamiętam czy był preejakulat.

Odnośnik do komentarza

Witam, zadaję to pytanie bo zaczęłam niepokoić się spóźnieniem mojego okresu. Mam regularne miesiączki - od 4 miesięcy zawsze pojawiały się 15-go. Problem w tym, że wczoraj nie dostałam okresu, a ten temat pisze w nocy (z 15 na 16 września). Pewnie trochę dramatyzuję, bo w końcu jeden dzień to żadne opóźnienie, ale panikuję tak dlatego, ponieważ 24 lub 25 sierpnia uprawiałam z moim partnerem petting pod prysznicem czyli mniej więcej w moje dni płodne (normalnie jeszcze ze sobą nie współżyjemy) i do wytrysku w okolicach miejsc intymnych nie doszło, jednakże mój partner ocierał się o nie swoim członkiem, kiedy miał preejakulat na penisie. Stąd moje pytanie, czy mogłam zajść w ciążę na skutek dotyku członka z preejakulatem o moje miejsca intymne? Na dodatek zaobserwowałam wydzielające się małe białe kropeczki w skąpej ilości z mojej pochwy (upławy?) i większą wilgotność niż codziennie i nie wiem czy są to po prostu sygnały przed nadchodzącą miesiączką czy może symptomy ciąży. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

W dzien owulacji wykonałam test ciążowy i w dodatku po południu i wyszedł negatywnie. Ale mam pytanie czy test ciążowy w dzien owulacyjny zadziała dobrze? Dodatkowo dodam ze 3 miesiące temu uprawiałam petting z chłopakiem i miesiączki miałam normalnie. Ale strasznie sie martwię bo mam temperaturę 36.9-37 i boli mnie żołądek, i miałam przez dwa dni biegunkę a już teraz nie. Czy to zwykła choroba czy ciąża

Odnośnik do komentarza

Witam,w poniedziałek uprawiałam z chłopakiem peeting.Pocierał swoim panisem o moje narządy rozrodcze nie miał wytrysku.Potem zrobił mi palcowke,jestem dziewicą.Czy istnieje prawdopodobienstwo ze mogl przeniesc plemniki palcem do mojej pochwy?wiem ze w sluzie wydzielanym przez mezczyzne takowe moga występowac,nie nie wiem czy wogole nastapilo u niego cos takiego.Dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam ostatnio uprawialam z chlopakiem petting i tu moje pytanie. Czy mozna zjasc przez to w ciaze??
Wyjasniam co sie wydarzylo. Najpierw on doszedl i pozniej dobrze wytral wszystko husteczka odczekalismy pare godzin a pozniej jego czlonek lekko we mnie wszedl nie do konca ale zaraz wyszedl.
Jego członek byl suchy kiedy we mnie wszedl
sperma wyschla (martwe plemniki) ), ale prosze o odpowiedz troche sie martwie i mnie to przeraza czy bylaby mozliwosc zajscia w ciaze?? ostatnia miesiaczke mialam 03.12.15r
Z gory dziekuje za wyjasnienie. Błagam o szybko odpowiedź...

Odnośnik do komentarza

Witam, tydzień temu uprawiałam petting z chłopakiem. Było to 8 dnia mojego cyklu (cykle 26-29 dni) nie doszło do wytrysku, ale martwi mnie preejakulat. Chłopak wkładał mi palce do pochwy, za każdym razem przed tą czynnością miał je w buzi w celu nawilżenia śliną. 6 dni później śluz z płodnego stał się biały i gęsty, to znaczy że wystąpiła owulacja? Jak duże jest ryzyko ciąży i czy takie przypadki w praktyce się zdarzają? Dodam, że nigdy nie współżyliśmy stąd mój brak doświadczenia i obawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...