Skocz do zawartości
Forum

Boję się że jestem w ciąży...


Gość malinka666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malinka666
Jeszcze kilka dni temu byłam dziewicą... Ale kochałam się z moim chłopakiem Boje się że będę w ciąży.


Próbowaliśmy się kochać z prezerwatywą ale za bardzo mnie bolało. Więc zrezygnowaliśmy. Rozkrokiem usiadłam na jego kolanach i w pewnym momencie jego członek sam wszedł. Lecz nie miał on wtedy na nim gumki... :( Czy będę w ciąży??? Nie wiem co mam robić. Czy spóżni mi się miesiączka po pierwszym razie??:confused:
Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim nie panikuj.
Upewnij się , że on będąc w Tobie na pewno mial wytrysk (przy pierwszym razie mógl być tak onieśmielony, że to w cale nie jest pewne).
Po pierwszy razie miesiączka nie ma powodu, żeby się spóźnić- no chyba, że ...
A co do zaplodnienia-czekaj grzecznie na okres. Jeśli się spóźni idź do apteki po test (ok15zl) i wszystko będzie jasne.
Szczerze mówiąc podejrzewam, że nie jesteś w ciąży=większość dziewczyn na początku swojego życia seksualnego jest przewrażliwiona na punkicie ciąży. Sama (a raczej sami) to przerabialiśmy z narzeczonym.
I na przyszlość=zawsze gumka!!!
Daj znać jak się sprawa potoczyla=będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
ile wopgole masz lat? jesli piszesz takie bzdury to chyba niewiele,nie da sie zajsc w ciaze tak o heh nic szcegolnego nei napisalas tylko ze czlonek ''wszedl'' i co dalej? a nasienie wogole mial wytrysk?pozatym za 1 razem bardzo ale to bardzo malo prawdopodobne zebys zaszla w ciaze. na przyszlosc radze myslec sa przeciez tabletki antykoncepcyjne,plastry etc. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość Joanna_Weronika
Nic takiego nie napisałaś, także trudno cokolwiek na to odpisać...
W trakcie pierwszego razu można bez problemu zajść w ciążę, także w mity o nawet 100%-owym bezpiecznym pierwszym razie NIE WIERZ!
Po drugie bez wytrysku też jest możliwe zajście w ciążę, ponieważ w śluzie wydobywającym się z penisa przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki.
A po trzecie i ostatnie - jak już napisała koleżanka powyżej - wcale nie tak super łatwo jest zajść w ciążę. (Nie)stety.
Odnośnik do komentarza
Gość OnaTaJedyna
dziewczyny słuchajcie mam problem , moja miesiączka trwa przeważnie 4 dni tym razem trwała 2 dni piersi są nabrzmiałe i bolesne przy czym zaczeły sie pojawiać żyły , mam mdłości czasem zawroty głowy oraz strasznie dużo jem również czasem czuje dziwne zapach a inni tego nie czują :sourgrapes: Czy ja moge być w ciąży ?? i co o tym sądzicie ??
Odnośnik do komentarza

Wita, mam problem. Dzień przed ostatnią miesiączką (13.10)chłopak włożył mi swojego członka w prezerwatywie dosłownie na minutę. Ogólnie okres mam nie regularny, zawsze jest dzień, dwa róznicy. spóźnia mi się okres ;/ jest ryzyko, że jestem w ciązy? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Witam,od 7 lat miesiaczkuje.W lipcu okres miałam od 14 do 20.W sierpniu natomiast spóźniał mi sie o 2 tygodniei trwał ok.3 dni(brałam wówczas lek tetralysal).Odtąd spóźnia mi sie o 3 tygodnie.Czuje,ze mam powiększone piersi i z lewej wydobywa sie jakaś wydzielina,czuje,ze mam też dziwnie większy brzuch.Nie mam chłopaka i nigdy nie współżyłam.Od ponad 5 miesięcy mam bardzo duzy stres(sesja ).Przez tydzień było mi niedobrze,byc może to wynik stresu.Proszę o pomoc,bo raczej ciąza to nie moze byc.

Odnośnik do komentarza

A mianowicie. Mam 18 lat i okres spóźnia mi sie 7 dni Kochałam sie z chłopakiem ale trwało to 10 sekund i przeszliśmy do stosunku analnego. Do wytrysku nie doszło. Boli mnie brzuch od kilku dni. Robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Czy jest możliwa ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam, odbyłam stosunek z narzeczonym dzień przed owulacją (dziń później ból owulacyjny kalendarzyk). Stosunek był z prezerwatywą. W pewnym momencie odnieśliśmy wrażenie, że prezerwatywa mogła pęknąć. Została zdjęta i sprawdzona. Była nieuszkodzona. Narzeczony umył dokładnie ręce i założył drugą prezerwatywę. Penis wydawał sie być suchy oraz poźniejsza ejakulacja poza pochwą. Jestem ciekawa czy plemniki mogły dostać się na prezerwatywę i doprowadzić do zapłodnienia i jaka jest na to szansa?

Odnośnik do komentarza

Witam mój problem polega iż mam myśli ze mogę być w ciąży po stosunku w czasie okresu (mam już 3 dzień ) robiliśmy to bez zabezpieczenia mój małżonek nie może mi odpowiedzieć pewnie czy doszedł we mnie jednakże kiedy dochodził wyciągnął członka i miał wytrysk po za pochwą także sama nie wiem co myślec ? była by jakaś szansa zajścia w ciąże ? Z kalendarzyka dni płodnych wyszło ze będę płodna dopiero w czwartek czy plemniki mogą dotrwać do tego czasu ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Olisadebe

cyt.:

~z...l
A mianowicie. Mam 18 lat i okres spóźnia mi sie 7 dni
Kochałam sie z chłopakiem ale trwało to 10 sekund i przeszliśmy do stosunku analnego. Do wytrysku nie doszło. Boli mnie brzuch od kilku dni. Robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Czy jest możliwa ciąża?

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Tak, urodzisz brązowego malucha, zapisz się i to szybko na te 500zł, to będziesz miała i na wózek i na książki z antykoncepcji. Nara

Odnośnik do komentarza

cyt.:

~t...l
Witam mój problem polega iż mam myśli ze mogę być w ciąży po stosunku w czasie okresu (mam już 3 dzień ) robiliśmy to bez zabezpieczenia mój małżonek nie może mi odpowiedzieć pewnie czy doszedł we mnie jednakże kiedy dochodził wyciągnął członka i miał wytrysk po za pochwą także sama nie wiem co myślec ? była by jakaś szansa zajścia w ciąże ? Z kalendarzyka dni płodnych wyszło ze będę płodna dopiero w czwartek czy plemniki mogą dotrwać do tego czasu ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Odp.:
plemniki przeżywają w pochwie nawet do 5-ciu dni, tak że ciąża możliwa. Poza tym miesiączka nie zapobiega zapłodnieniu, gdyż możliwa jest nadprogramowa owulacja. Zatem wal i zapisz się na 500, będziesz miała na mleko i kurs antykoncepcji i higieny, bo kto to widział by do krwawiącej rany jaką jest macica pchać "brudnego" ch*ja i stwarzać zakażenie narządu rodnego.

Odnośnik do komentarza

a zwłaszcza dziewczęta/kobiety, czy Wy naprawdę jesteście tak debilne, że pie****licie się bez zabezpieczenia i później lamentujecie tu na forum, ośmieszając się? Normalny wstyd.
Notabene: skoro potraficie obsługiwać kompa, to zupełnymi debilami niejesteście, wygooglujcie niezbędne informacje nt. antykoncepcji. Osobiście polecam młodym kobietom mechaniczną i chemiczną a dojrzałym, nie planującym już dzieci, hormonalną lub spialkę wewnątrzmaciczną.

Odnośnik do komentarza

~ludzie
a zwłaszcza dziewczęta/kobiety, czy Wy naprawdę jesteście tak debilne, że pie****licie się bez zabezpieczenia i później lamentujecie tu na forum, ośmieszając się? Normalny wstyd.
Notabene: skoro potraficie obsługiwać kompa, to zupełnymi debilami niejesteście, wygooglujcie niezbędne informacje nt. antykoncepcji. Osobiście polecam młodym kobietom mechaniczną i chemiczną a dojrzałym, nie planującym już dzieci, hormonalną lub spialkę wewnątrzmaciczną.

Masz PT Ludziu świętą rację. Panuje ciemnota i na Forum i w społeczeństwie. Amen.

Odnośnik do komentarza
Gość Złość mnie bierze

~5...l
Witam, odbyłam stosunek z narzeczonym dzień przed owulacją (dziń później ból owulacyjny kalendarzyk). Stosunek był z prezerwatywą. W pewnym momencie odnieśliśmy wrażenie, że prezerwatywa mogła pęknąć. Została zdjęta i sprawdzona. Była nieuszkodzona. Narzeczony umył dokładnie ręce i założył drugą prezerwatywę.

Ja pjerdole - aż dwie prezerwatywy? To jest kurna MARNOTRAWSTWO! Tylu ludzi nie stać nawet na codzienną kromke chleba, a wy na kondomy pieniądze trwonicie! I żeby chociaż jeszcze był powód - ale w żaden nawet wytrysku nie było.

Odnośnik do komentarza

Czy jesli partner probowal we mnie wejsc bez zabezpieczenia ale mu się nie udalo nie bylo ani penetracji ani wytrysku w okolicach pochwy to czy moge byc w ciazy? Mowia o tym preejekulacie czy on naprawde zapladnia jak wczesniej partner oddawal mocz? Moge byc w ciazy? Czy moge byc spokojną jesli nie doszło do wytrysku ani penetracji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...