Skocz do zawartości
Forum

Niepłodność a bulimia


Gość agag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Od 6 miesięcy staramy się z mężem o własne dziecko, jednak próby te okazują się być nieskuteczne - cały czas jedna kreska na teście. Zaczynam się bardzo martwić, bo jako nastolatka chorowałam na bulimię. Trwało to jakieś trzy lata, teraz już nie wymiotuję, odchudzanie zaczęłam się w wieku 15 lat. Schudłam ogólnie jakieś 15 kg w ciągu paru miesięcy, przez co rozregulował mi sie okres. Boję się, że przez to wszytsko nie będę mogła mieć dziecka. Na razie mąż nic nie wie o moich wątpliwościach, nie wie też o chorobie, nie chce żeby mnie obwiniał za to wszytsko. Ja strasznie się stresuję, nie mam z kim o tym porozmawiać. Czy któraś z Was miała podobne problemy? Co mi radzice? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja też chorowałam na bulimię, a teraz jestem mamą 2-letniej dziewczynki. O ciąże się nawet nie starałam, więc ta choroba nie wyklucza macierzyństwa. Radzę Ci umówić się na wizytę u dobrego specjalisty, który wykona odpowiednie badania. Jeśli wyniki będą prawidłowe, może na badania wysłać także męża. Pamiętaj, że pół roku starania się o dziecko nie świadczą o tym że już nigdy nie będziesz mieć dziecka, także nie załamuj się i nie stresuj. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za dwie kreski na teście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...