Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży?


Gość kjmnj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mój cykl zwykle trwa 28 dni. Dwudziestego trzeciego dnia cyklu, czyli zasadniczo pięć dni po owulacji kochałam się z moim chłopakiem. Użyliśmy prezerwatywy (wszystko było w porządku) i nie skończył we mnie. Okres spóźnia mi się dwa dni a z pochwy wydobywa mi się biały gęsty śluz i zaczynam się martwić ... Czy istnieje taka możliwość że jestem w ciąży? proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

kjmnj, jeżeli stosowaliście antykoncepcję (prezerwatywa), a do wytrysku doszło poza pochwą, to nie masz powodów do obaw, że jesteś w ciąży. Objawy, o jakich napisałaś, mogą świadczyć zarówno o normalnych, fizjologicznych reakcjach kobiety, jak i być oznaką jakiś chorób miejsc intymnych. Jeśli źle się czujesz, coś Cię boli, jesteś czymś zaniepokojona, po prostu umów się do ginekologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena2323

Witam!

06.12 kochałam się z narzeczonym i to był 1 dzień okresu.
07.12 również.... doszedł we mnie.

Mam regularny okres, co miesiąc każdego miesiąca jest to 6-sty.

Dziś jest 8 stycznia 2015 a ja okresu nie mam.
Bardzo boli mnie brzuch, w szczególności po lewej stronie.
Jestem senna, rozdrażniona, mam wrażliwe piersi i wzmożony apetyt. Rano troszkę mnie mdliło.

Dopowiem jeszcze, że 12 dni po stosunku zrobiłam test Beta HCG z krwi i wyszedł negatywny. Dziś ponowiłam Betę - to samo.
Nie wiem co mam myślec, bo nigdy okres mi się nie spóźniał.
Objawy ciążowe, okresu brak a dwa testy z krwi negatywne.
PROSZĘ o pomoc - czy jest możliwe abym była w ciąży ?
Na co bardzo czekam i liczę...
Pozdrawiam,
M.

Odnośnik do komentarza

kochałam sie z chłopakiem w dni płodne pękła nam gumka nie doszedł we mnie godz pózniej wzioełam tabletke ellaone juz drugi raz bo ostatnio brałam w zeszłym miesiacu mam wszystkie objawy okresu tylko brak okresu moj chłopak rozmawiaj z aptekarka i powiedziała mu ze normalne jesli spózni sie 2 tygodnie przez rozregulowane działanie hormonow bo nie powinno sie brac tej tabletki miesiac po miesiacu ..strasznie sie boje ze jestem w ciazy niemam zadnych objawow zeby nato wskazywało czy to ciaza ???

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czy istnieje możliwość,ze jestem w ciazy? mam nieregularny okres. dokładnie 6 dni po moim 1 stosunku-13.07-(zabezpieczalismy się prezerwatywa)dostałam okres-19.07-, wyglądał tak jak zawsze i trwał tyle samo. Później 3-4 tyg miałam kolejny stosunek (bez wytrysku i z prezerwatywa) i dostalam kilkudniowego krwawienia. Robiłam 2 negatywne testy ciążowe-13,16.08- i jeden z krwi beta hcg- 0.100mIU/ml-08.09- i wczoraj jeszcze jeden negatywny test ciążowy-27.09. Czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam. 3 września kochaliśmy się z moim chłopakiem, pękła nam prezerwatywa, do wytrysku nie doszło jednak wiadomo, ryzyko jest tym bardziej, że to był okres płodny. Wzięłam godzinę po stosunku tabletkę ella one..okres spoznia mi sie juz 9 dń wszystkie objawy okresu sa . chłopak pytał sie aptekarki czy to normalne ona powiedziała ze takjezeli brało sie mies po mies ta tbletke jk w moim przypadku bo to duza dawka hormonow .czy to moza byc ciaza niemam objawowciazy tylko okresu

Odnośnik do komentarza

Witam! Czy podczas stosunku bez zabezpieczenia kilka dni przed miesiączką istnieje możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że do współżycia z wytryskiem "w środku" doszło wczoraj, a pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 3 września, więc teoretycznie teraz mam dni niepłodne. Cykle mam regularne 29-32 dni i za parę dni spodziewam się kolejnej miesiączki. Czy w mojej sytuacji istnieje ryzyko ciąży? Nie chciałabym stosować pigułki "po", ale niepokoję się coraz bardziej i nie wiem czy potrzebnie

Odnośnik do komentarza

Witam :) Mam 19 lat. Nie współżyjemy jeszcze z chłopakiem, ale uprawiamy petting. Tutaj pojawia się moje pytanie. Moje cykle są nieregularne, jeszcze w tym miesiącu doszło pełno stresów i przeziębienie. Chłopak ocierał się o mnie, najpierw w bieliznie potem już nie. Trwało to kilka sekund. Wkładał mi też palec do pochwy. Teraz tylko przy nacisku odczuwam lekki ból kiedy nacisnę, na podbrzusze. Głownie macica. Czy jest możliwe że doszło do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Witam. Moim problemem jest brak miesiączki. Spóźnia mi się ona już pięć dni. Chodź nie mam żadnych objawów ciążowych dopadł mnie stres że może jednak to być ciąża. Miesiączki mam nie regularne. A od ostatniego porodu który był pięć lat temu i odbył się on metodą cesarskiego cięcia całkiem miesiączka mi się rozregulowała. Czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Według ostatniej miesiączki powinnam być w 36 tygodniu ciąży a według usg biometria płodu wykazała 37+1 lekarz powiedział że ciąza jest starsza czyli co to znaczy? według om data porodu na 16.10.2015 r a według usg data porodu wyszła na 07.10.2015.Cykle nie reguralne 27-32 dni ostatnia miesiączka 8.01.2015 kiedy mogło dojść do zapłodnienia?Czy stosunek odbyty pod koniec miesiączki mógł zaowocować ciąze czy owulacja mogła byc zaraz po miesiączce prosze odpowiedziec mi na te pytania

Odnośnik do komentarza

witam dnia 0 09 2015 miałam miesiączke w dni płodne starałam sie o dziecko po kilku dniach bolało mnie podbrzusze miałm mdłości piersi mi urosły a wczoraj i dzisiaj miałam małe krwawienie wczoraj zrobiłam test ale wyszedł negatywny czy to nie za wcześniej czy to może jednak byc ciaza

Odnośnik do komentarza
Gość Czy to jest ciąża

[quote="~k...u"]witam dnia 07 09 2015 miałam miesiączke w dni płodne starałam sie o dziecko po kilku dniach bolało mnie podbrzusze miałm mdłości piersi mi urosły a wczoraj i dzisiaj miałam małe krwawienie wczoraj zrobiłam test ale wyszedł negatywny czy to nie za wcześniej czy to może jednak byc ciaza proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Witam, 5 tygodni temu uprawiałam stosunek przerywany. 7 dni później dostałam miesiączkę (jednak od jakiegoś czasu miesiączkowałam nieregularnie). Trwała 5 dni. Od tamtego czasu nie dostałam miesiączki. 1,5 tygodnia temu wykonałam test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Kolejny (zrobiony ponowanie po kilku dniach) również negatywny, jednak niestety wciąż brak miesiączki. Czy jest możliwość ciąży? Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam.Współżyłam podczas miesiączki,która zaczęła się 24.09 (cykle co 26 -29 dni) ostatni raz odbyłam stosunek 11.10, na badaniu ginekologicznym stwierdzono płyn duglasa,ale nic o zapłodnieniu...zrobiłam test ciążowy 26.10 jedna kreska ciemna druga ledwo widoczna powtórzyłam 30.10 dwie ciemne kreski..badanie hcg zrobiłam 26.10 wynik 66,61.Moje pytanie ..kiedy doszło do zapłodnienia czy możliwe że podczas miesiączki bo się tyle naczytałam .że już sama nie wiem .

Odnośnik do komentarza

Witam! 25 powinnam dostać okres, jednak go nie dostałam, jednak 19 miałam plamienie koloru brązowego co wcześniej mi się nie zdarzało, a trwało mniej więcej tyle ile normalny okres. Miesiąc temu normalnie miesiączkowałam. Ostatni raz współżyłam końcem sierpnia. To plamienie mogło być okresem?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze, i po ostatnim stosunku miałam trwające dosłownie chwile bladoróżowe plamienie, czy moge być w ciąży? Dodam że od czterech miesięcy biore tabletki antykoncepcyjne atywia, zawsze o tej samej porze, tylko raz dwa tygodnie temu przyjełam z jedenastogodzinnym opóźnieniem. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. Współżyłam w 7, 8 i 23 dniu cyklu. Czyli teoretycznie w czasie dni niepłodnych. Dodam tez ze był to stosunek przerywany. Oto długości ostatnich cykli: 26,28,27,25,27,29. Raczej staram sie pilnować zeby podczas stosunku były dni niepłodne z reszta z moich obserwacji wynika ze na początku cyklu śluzu nie miałam a ostatnim razem był niepłodny. pytanie: czy istnieje szansa ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...