Skocz do zawartości
Forum

Endometrioza przy chorobie Hashimoto


Gość endometrioza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość endometrioza

witam, pokrótce opowiem swój problem i zależało by mi na odpowiedzi eksperta. od dwóch lat mam problemy z kobiecymi sprawami, ciągły utrzymujący się ból ,częste upławy, od niedawna ból podczas stosunku. Pod koniec 2009 roku mój gin wykrył guza8cm skierował mnie do szpitala tam jednak odmówili mi przyjęcia stwierdzając że nic mi nie jest i oni tam nic nie widzą. Zostałam sama sobie z tym. Po miesiącu wylądowałam w szpitalu z bardzo silnym utrzymującym się krwawieniem i ostrym bólem, krwawienie było tak silne że mdlałam siedząc na krześle robiąc cokolwiek, oczywiścei udałam się do szpitala diagnoza jaką mi postawiono to endometrioza, do tego mam hashimoto. Endometrioza w sumie nie leczona brałam tylko antykoncepcje c*****. od tego miesiąca nie zażywam antykoncepcji a ból się nasilił i do tego jeszcze straszny ból podczas stosunku. Zarejestrowałam się do ginekologa ale muszę ponad tydzień na wizytę czekać. Martwię się obecnym stanem i nie wiem czym spowodowane są moje tak silne objawy. Obawiam się również że mogło dojść do zapłodnienia jestem w trakcie dni płodnych a wczoraj miałam stosunek bez zabezpieczenia(jednakże prawdopodobieństwo jest niewielkie ze względu na powyższe choroby). z góry dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli stosowanie tabletek antykoncepcyjnych spowodowało zmniejszenie bólu to ich odstawienie automatycznie go nasila. Dodatkowo silniejszy ból może być związany z powiększaniem się guza, ale to dopiero stwierdzi Twój lekarz w bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...