Skocz do zawartości
Forum

Kiedy plastry antykoncepcyjne zaczną działać?


Gość Przemek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam bardzo ważne pytanie,ponieważ na każdym forum piszą co innego a ginekolog tego nie powiedział,na ulotce też nie ma. OD KIEDY zaczynają działać plastry EVRA? Nie mam pojęcia i bardzo się tym przejmuję. Naklejony został 3 dni temu zgodnie z wystąpieniem miesiączki.
Proszę o odpowiedź:(

Odnośnik do komentarza

Czy plastry evra działają już przy 1 opakowaniu i czy w takim razie mogę nie obawiać się ciąży? Dużo osób pisze,że działają dopiero po miesiącu a inni że od 1 dnia.W co wierzyć?
Czytałam również że zdarzyło się sporo przypadków kobiet,które zaszły w ciążę stosując plastry prawidłowo(nie chce mi się wierzyć a jednak) Bardzo proszę o odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Witam,Od ponad 8lat stosuje plastry evra, jak dotąd bez żadnych komplikacji ostatnio zauważyłam w czasie w którym miałam przyklejony 3plaster w słuzie brązowe zabarwienie, było tego bardzo mało I trwało jeden dzień. Co to może być, czy to może być początek ciąży (2i3 dni wcześniej uprawialam sex oczywiście z plastrem przyklejonym). prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Mam 23 lata i chcę zacząć używać plastry antykoncepcyjne. Problem w tym, że popalam papierosy od miesiąca. Czytałam, że nie wskazane jest stosowanie antykoncepcji przez palaczy, więc moje pytanie brzmi: w jakim odstępie od rzucenia palenia(miesiąc, dwa) mogłabym przystąpić do używania plastrów antykoncepcyjnych. Pozdrawiam Dominika

Odnośnik do komentarza

Witam Stosuje plastry antykoncepcyjne Lisvy, czwartek jest moim Dniem zmiany plastra, jednak 3 plaster przykleiłam dzień wcześniej czyli w środę. Moje pytanie, czy ściągnać 3 plaster po 7dniach od założenia czyli w środę i normalnie czekać na krwawienie z odstawienia? Kiedy mam przykleić nowy plaster z nowego opakowania? Normalnie po 7 dniach od ściągnięcia? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...