Skocz do zawartości
Forum

Jasnobrązowe plamienie przy tabletkach antykoncepcyjnych


kafkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Od 08.11.14 (pierwszy dzień miesiączki) biorę tabletki antykoncepcyjne Ovulan. Okres skończył się 12.11.14, następnego dnia odbyłam stosunek bez dodatkowego zabezpieczenia W sobotę zauważyłam dziwny śluz i małe jasnobrązowe plamienie. Dodam, że biorę regularnie tabletki, zdarzy mi się przyjąć 5min wcześniej. Czy to może być tzw. plamienie implantacyjne czy też jeden ze skutków ubocznych tabletek? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. 2 tygodnie temu w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych Ovulan zauważyłam śluz z domieszką brązu. Jestem w trakcie przerwy, czego nie powinnam zrobić, wczoraj dowiedziałam się o tym od mojej ginekolog. Niestety, gdzieś na forum przeczytałam, że trzeba zrobić przerwę...Od tego czasu mam średnie plamienia brązowej barwy. Od następnego poniedziałku (08.12.14) będę brać nowe tabletki - Symonette. Moje pytanie brzmi: czy te plamienia ustaną, gdy zacznę brać te tabletki? I co się w ogóle dzieje, czy są powody do niepokoju? Ginekolog powiedziała mi, że to przez tą przerwę, czyli błąd w stosowaniu.

Odnośnik do komentarza

Nie dawno zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne vibin. 2 dni temu dostałam plamienia biorąc przed ostatnią tabletke z 3 tygodnia. Dzisiaj zaczełam pierwszą tabletke placebo i cały czas plamie a miesiączki nie widac czy tak powinno być ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam takie pytanie. Od roku z przerwami biore tabletki antykoncepcyjne NarayaPlus. Na początku przez pierwsze 2 opakowania, miałam plamienia. Poźniej nic takiego sie nie pojawiało. Teraz od 4 miesiecy biore je bez przerwy, żadnej tabletki nie pominełam i biore o tej samej godzinie. Jednak na tym opakowaniu pojawiło mi sie plamienie śródcykliczne, skąpe ale utrzymuje sie 4 dni. Moje pytanie brzmi, czy tabletki nie są skuteczne?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatni okres miałam 18 lutego, 28 lutego zauważyłam na bieliźnie brązowe plamy, które nie ustąpiły do dziś, od dzisiaj w dodatku mam ból brzucha z lewej strony nie jest on pulsacyjny. W miniony weekend doszło po między mną a chłopakiem do stosunku nie pełnego. Natomiast trzy lata temu miałam torbiel na jajniku po lewej stronie lecz wchłonęła się po zażywaniu leków (Diane-35) zażywam je do dziś. Czy powinnam się martwić, że jestem w ciąży czy to jest powrót choroby? Proszę o radę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...