Skocz do zawartości
Forum

Wzdęcia i gazy a wizyta u ginekologa


Gość LGL3

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo muszę sie wybrac do ginekologa, dodam, ze bedzie to moja juz ktoras wizyta u ginekologa, wiec nie mam przed nim jako przed wizyta stracha ani nic. Natomiast ostatnio cos stalo sie z moimi jelitami i wiecznie jezdzi mi w jelitach i mam przy tym wzdecia i gazy. Dziewczyny nie mialyscie kiedys stracha, zeby nic sie nie wydazylo przy badaniu? Ja sie strasznie stresuje ze przy badaniu mi sie wymsknie, bo ogolnie to mozna wstrzymac gazy, ale na fotelu gdy sie jest rozkraczonym to ciezko by bylo. Pomozcie mi co mam zrobic zeby temu zapobiec? Stresuje sie ta wizyta,a pojsc musze :( Sama nie wiem co ostatnio moj organizm wyprawia. To jest śmieszne ale niestety krepujace, nie dajace mi ostatnio zyc. :(

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nigdy nie mialam takiej sytuacji ale domyslam sie ze jest to bardzo krepujace. Pamietaj jednak ze tak juz mamy ze czasem wydobywaja sie z nas jakies dzwieki mniej lub bardziej fajne i czasem ciezko tego uniknąc.
Ja z kolei sporadycznie ale jednak - czego takze nie znosze- mam u lekarza burczenie w brzuchu. Strasznie mi wtedy glupio no cos okropnego;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Więc jednak nie jestem jedyna, która ma ten problem. Wizytę mam dopeiro na 16:30 wiec cos zjesc bede musiala. Ale faktycznie z drugiej strony jak zjem cos lekkiego to byc moze one nie wystapia. Czasami tez mysle ze moze to byc ze stresu... Ale wzdecia to raczej od jedzenia. :/ eh...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...