Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwawienie i słaba kreska na teście ciążowym


Gość MariaMaria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MariaMaria

Witam!
W poprzednim blistrze pominęłam kilka początkowych tabletek antykoncepcyjnych, z pierwszego tygodnia stosowania. Wiem, że to lekkomyślne i głupie - niestety, przytrafiło się. Z racji wieku nie byłabym załamana wpadką, zatem to nie tragedia. Jednak do rzeczy - z racji dziwnych dolegliwości, jak częste zawroty głowy i mdłości zrobiłam test ciążowy, na kilka dni przed spodziewanym krwawieniem z odstawienia, ponad dwa tygodnie po prawdopodobnym zapłodnieniu. Nie odczekałam 5 minut, spojrzałam czy wyszła kreseczka około 2-3 minuty i odłożyłam do szafki, stwierdzając negatyw. Na drugi dzień podczas porządków zobaczyłam na tym samym teście bladą kreseczkę. Uznałam, że test jest nieważny, bowiem odczytany po czasie. Kilka dni później dostałam terminowo krwawienia z odstawienia. Jednak było to przedziwne krwawienie! Bardzo zmienne - raz obfite, raz nikłe, raz czerwone, raz brązowe, raz prawie czarne, a zakończone na długotrwałych brązowych upławach. Łączny czas wydzielin to około 14-15 dni. Przestraszona zarejestrowałam się do ginekologa, jednak muszę swoje odczekać, a chciałabym się zapytać, czy ktoś wie może cóż to mogło się wydarzyć? Czy to wina opuszczonych tabletek w poprzednim cyklu, czy zaburzeń hormonalnych, czy może to jednak było coś związane z ciążą? Wiem, że wszystkiego dowiem się u lekarza, ale czy ktoś miał podobne doświadczenia?
Będę wdzięczna za każą odpowiedź!
Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Witam mam 30lat i staram się o 2 ciąże. Pierwszą przechodziłam bez problemu. Obecnie od 2 miesięcy się staramy z mężem ale przy 1 próbie w dniu okresu dostałam upławy i po 5 dniach okres. Byłam u ginekologa zrobił cytologie jest oki zrobił usg powiedział że wszytko w porządku. Więc podjęliśmy starania ponownie i tym razem 23 października zrobiłam test wyszła słaba 2 kreska natomiast w poniedziałek 26 dostałam okres i to bardzo intensywny w życiu takiego nie miałam. Proszę o radę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...