Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie leku a powrót bolesnych miesiączek


Gość Flanela2014

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku biorę lek K......pt w związku z bolesnymi i obfitymi miesiączkami. Chciałabym się dowiedzieć czy jeśli odstawię tabletki K.......pt przepisane mi przez ginekologa na moje bolesne i obfite miesiączki to czy problem tych dolegliwości powróci czy zostałam już z tego całkowicie wyleczona? Jak długo mogę zażywać ten lek? Czy muszę robić przerwę jeśli tak to po jakim czasie stosowania go? ( rok, dwa?) Lekarka powiedziała, że moje problemy z miesiączkowaniem zostały mi przekazane genetycznie od mojej matki która w młodości również miała z tym kłopoty. Obawiam się, że gdy odstawię ten lek to problem powróci. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak się nazywają. Kończę niebawem ostatnie opakowanie i zastanawiam się czy udać się do lekarza, ostatnio byłam w marcu na badaniach u ginekologa, potem tylko po receptę,wtedy lekarka kazała mi przyjść pod koniec roku na badanie i zastanawiam się czy znów muszę się badać ? Lek biorę od roku lekarka o wątrobę nie pytała, żadnych badań w tym kierunku nie zlecała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...