Skocz do zawartości
Forum

Kiedy pojawia sie okres po Duphastonie?


Gość megapomylka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość megapomylka

Mam Pytanie takie jak w Temacie. Dziewczyny czy któras z was brałą może Duphaston kiedys i czy zdarzylo sie wam tak ze pomimo brania duphastonu i po odstawieniu tak jak lekarz zalecil okres nie poawil sie? Mnie po 2 razach sie poawil po odstawieniu a za trzecim cos ne chce przyjsc. Zazwyczaj po 3 dniach sie pojawial, a teraz mija ponad tydzien a okresu brak. Niewiem co mam za bardzo teraz zrobic. Piersi mnie bola jak na okres a mimo to nic nie ma. :( Miałam po trzecim razie odstawic duphaston i przyjsc do lekarza na kontrole dopiero po samoistnym okresie juz bez tabletek, ale jak go nie dostaje nawet po tabletkach to jak myslicie poczekac jeszcze roche czy sie pojawi czy tez wybrac sie do lekarza? A moze wy tez mialyscie tak ze pojawil sie dopiero niewiem moze po dluzszym czasie? Mial tkos poodnby przypadek co mam robic? Lekarz zalecil mi duphaston, z powodu bardzo nieregularnych miesiaczek.

Odnośnik do komentarza

pytałaś czy jest możliwość żę po duphastonie nie dostaniesz okresu - z wątku podanego przez Elllene wynika że oszem tam autorka dostała 3 leki na wywołanie okresu a okresu nie dostała. Mi na wywołanie zawsze dawali luteinę ale nigdy mi się nie zdarzyło aby po niej nie odstać okresu. koleżanką miała taki sam problem to u niej skończyło się na tabletkach antykoncepcyjnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...