Skocz do zawartości
Forum

Test na płodność


Gość moniaaa1801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość moniaaa1801

Dzień dobry,
Od pewnego czasu nurtuje mnie pewna sprawa. Czy można zrobić badania na płodność (kobieta) kiedy tak naprawdę nie staramy się z partnerem o dziecko? Chciałabym profilaktycznie sprawdzić czy nie ma żadnego problemu u mnie z płodnością ponieważ stosuję hormonalną antykoncepcję (obecnie NuvaRing od pół roku i wcześniej rok tabletki ant). Dodam, że nie chciałabym mieć później problemów z zajściem w ciąże i w miarę teraz wykrycia, że antykoncepcja źle na mnie wpływa i przerwać to jak najszybciej. A może się okazać, że za kilka lat może być już za późno na leczenie. Czy któraś z Wam wykonywała takie testy i mogłaby mi poradzić jak to wszystko wygląda? Nie chciałabym być wyśmiana przez lekarza po co robię takie badania jak jeszcze nie staram się o dziecko. Bardzo bym prosiła o rzetelną odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hmm myśle,ze mozna zrobic sobie takie badanie w celu chociazby informacyjnym. Czemu niby nie mozna by albo lekarz mialby nas wyśmiać z tego powodu?
Tylko nie wiem jak wtedy jest z antykoncepcją? Sama sie chetnie dowiem.
Doradzic to Ci niestety nie doradze bo nigdy czegos takiego nie robilam ale gdzies czytalam ze robi sie wtedy serie badan takich jak: badania hormonalne,testy owulacyjne, histerosalpingografia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...