Skocz do zawartości
Forum

Spóźnienia się okresu po rozpoczęciu współżycia


Gość czarna06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam 16 lat i mam pewien problem. Od konca czerwca biezacego roku zaczelam uprawiac sex z moim chlopakiem i od tego momemntu moja miesiaczka przesunela sie z konca miesiaca na poczatek miesiaca. Owszem mam jeszcze nieregularna i w ogóle, lecz zawsze mialam na koncu. Od kiedy zaczelam uprawiac sex okres sie przesunal.
Jaka jest przyczyna przesunieca sie okresu?
Druga sprawe mam taka, iż w tym miesiacu moj partner nigdy nie dochodzi we mnie, lecz na mnie i kiedys zdarzylo sie dwa razy ze jego sperma splynela na moja pochwe. Owszem odrazu ja wytarl a ja sie pare min pozniej tam podmylam, lecz nie wiem czy przez takie cos mozna zajsc w ciaze? czy sperma z mojej pochwy mogla dostac sie przed podmyciem do srodka? Czy sperma musi byc tylko i wylacznie w srodku?

wiem mam 16 lat i powinnam wiedziec ze do zaplodnienia dochodzi wewnatrz ale mialam wiele przygod. w lipcu myslalam ze zaszlam partner ten jedyny raz doszedl we mnie lecz nie bylam w ciazy . tylko spanikowalam.

po trzecie niepokoi mnie moj sluz. nigdy nie byl taki rzadki. moj partner zauwazyl podczas gdy dawal mi przyjemnosc ze sluz z pochwy wyplywal jak wodospat i byl przezroczysty. jaka jest tego przyczyna?
wiem ze dluga historia ale to wszystko mnie martwi. prosze o pomoc abym wiedziala na czym stoje chce byc pewna ze ciaza mi nie grozi. nie chce teraz jej.. ;( blagam pomozcie :(

Odnośnik do komentarza

Powiem ci jedno po przeczytaniu. Skoro rozpoczelas wspolzycie powinnaś udać sie do ginekologa. Wtedy bedziesz miala tez najlepszą okazję zadać te wszystkie pytania plus dostaniesz fachową odpowiedz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

ech... to tak :
1: okres może się przesunąć z różnych powodów - choroba, podróż, stres...
2: plemniki czy to ze spermy czy to z preejakulatu ( to jest taki płyn wydzielający się przed wytryskiem z penisa) muszą znaleźć się w środku
3: taki śluz to norma. Ułatwia on zbliżenie i jest bardzo poządany bo bez niego stosunek sprawiał by Ci ból

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...