Skocz do zawartości
Forum

Śmierdzące upławy z pochwy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien wstydliwy problem od baaardzo długiego czasu otóż mam upławy... od jakiś chyba 3 lat są one albo przezroczyste albo mleczne ale jest ich bardzo dużo i są przed cyklem, w ciągu i po... Byłam z tym u ginekologa ale dostałam na to maść którą miałam sobie aplikować w pochwę. Raz po okresie te upławy były żółte ale to tylko raz to było zaraz po zakończeniu miesiączki... wracając. Ostatnio te upławy sa bardzo śmierdzące i robią się z nich takie (przepraszam za określenie) duże gluty... jest to bardzo krępujące :( nigdy z nikim nie współżyłam więc nie mogłam się czymś od kogoś zarazić... Proszę bardzo o pomoc!

Odnośnik do komentarza

a próbowałaś kiedyś jakiś probiotyków, może np. Lactovaginal lub cos? Moze to pomoze, aczkolwiek skoro taki długi czas wysępują te upławy to lekarz powinien ci zapisac cos na recepte. Dlatego tez moglas wybrac sie do lekarza po raz drugi, i powiedziec mu ze masc ktora ci zapisal nie pomogla.

Odnośnik do komentarza

To mozesz go zazyc (dopochwowo) po tym jak zakończysz kuracje jesli ci ginekolog przypisałby jakies tabletki na infekcje. Lactovaginal dobrze działa i mozna go stosowac profilaktycznie dla osób którzy sa podatni na roznego rodzaju infekcje. Wymaz pobiera lekarz ginekolog, jesli poszłabys prywatnie to raczej za tak wymaz sie placi, a jesli na nfz to wtedy nic nie placisz. Wiec tak czy inaczej wizyta u ginekologa nie unikniona.

Odnośnik do komentarza

Ja prawie tak samo jak Ty . Prawie, bo moje upławy raczej nie mają zapachu. Za to cała reszta się zgadza, też miewam takie 'gluty'. Nawet nie wiem już od kiedy tak mam, ale dość długo. Też mi się czasem zdarza, że pozostają mi przez to ślady na majtkach, ale to kiedy np śluz jest gęsty itp. Pytałam o to swojego ginekologa i powiedziała mi, że wydzielina w kolorze przezroczystym i mlecznym jest jak najbardziej w normie, że czasami może brudzić bieliznę, to zależy od fazy cyklu.
Miałam cytologię zrobioną, miałam jakąś drobną infekcję, ale z racji tego, że współżyję nie było to wielkim zaskoczeniem. Miałam, więc przepisane globulki dopochwowe, ale po nich to się raczej nie zmieniło, mówiłam o tym swojej lekarce, powiedziała tak jak wcześniej, że to nie jest nic niepokojącego.
Może taka już moja uroda, każdy organizm jest trochę inny, poza tym pigułki antykoncepcyjne też zmieniają śluz.

A co do tego, ze nie współżyjesz, to nie znaczy, że nie możesz złapać jakiejś infekcji. Wiele bakterii, czeka na nas np. na publicznych basenach. Powodować jakieś infekcję mogą również leki, ja np. dostałam kiedyś od antybiotyku... :/

Myślę, że u Ciebie to też raczej nic poważnego, ale napisz co Ci powiedział lekarz ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...