Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi


Gość iga3

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

niekoniecznie to może być nowotwór, ale np. torbiel. Radzę Ci się udać do ginekologa, który zbada Twoje piersi oraz zrobi USG.

Dodatkowo możesz być przed miesiączką. Ja już jestem dużo starsza, ale dopiero od pół roku zaczął się mój problem - też lewą piersią. Boli mnie w taki dziwny sposób kilka dni przed okresem. Też się badam sama, ale zawsze gdy mnie boli to sobie wyobrażam nie wiadomo co! a później ból mija.

Najlepiej udaj się do ginekologa i będziesz miała jasną sytuację. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni odczuwam ból prawej piersi (głównie kłujący w sutku). Właśnie skończyła mi się miesiączka, ale dotąd tylko kilka razy w życiu zdarzyło mi się, że bolała mnie pierś.
Mam 18 lat, okres od ponad 6 lat. Jakiś czas temu (2-2,5 miesiąca) miałam upławy (kolor brunatny), ale nie powtórzyły się.
Praktycznie codziennie noszę torbę do szkoły na prawym ramieniu, czasem zamieniam na plecak. (Od czwartku nie nosiłam - wolne).
Robiłam masaż piersi ruchem okrężnym i nie wyczułam żadnych zgrubień czy guzków, sutek wydawał się lekko wilgotny ale równie dobrze mogły to być spocone dłonie.
Lewa pierś również odrobinę boli ale bardzo lekko i rzadko.
Okres jest regularny.

Odnośnik do komentarza

Witam ! Mam 16 lat i od jakiś dwóch lat bolą mnie piersi-szczególnie przed miesiączka ból się nasila. Wyczuwam w obydwóch guzki ale chyba symetrycznie w obu , szczególnie bolą mnie tak jakby pod sutkiem i dookoła niego . Ból po miesiączce czuje głównie pod naciskiem. co to może być ? z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

16 lat idż do lekarza najlepiej ginekologa. Ciebie boli od 2 lat a mnie od 8 lat bolą piersi i też nie wiem co robić a lekarze rozkładają ręce. Też czasami czuję guzki.
Nie martw się jesteś bardzo młodziutka więc napewno to nic groźnego.

Odnośnik do komentarza

Od kilku tygodni zauważyłam pewien problem związany z moimi piersiami. Na początku wydawało mi się że ma to związek z nadchodzącym okresem ale objawy nie ustąpiły. Więc problem polega na tym że od kilku tygodni bardzo bolą mnie sutki a do tego jeszcze swedzą i są sterczące. Bywa tak że tylko lewy sutek mnie boli, swędzi i
sterczy a prawy sutek jest wciągnięty do środka. Myślałam że są to objawy zbliżającej się miesiączki bo zaczęły się około półtora tygodnia przed spodziewanym okresem ale problem nie znikł nawet w trakcie i po miesiaczce. Dodam że od pierwszego dnia okresu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, ale wątpię by miały coś wspólnego z problemem sutkow bo te objawy pojawiły się długo przed braniem tabletek. Nigdy dotąd nie miałam takich problemów z sutkami. Najgorzej jest jak zdejmuje na wieczór przed snem biustonosz to okropnie bolą sutki i jak opadają to są takie ciężkie i bolące. Nie wiem co mam zrobić, ponieważ nie ukrywam że to mnie bardzo martwi bo nigdy nie miałam takich bólów w piersiach. Proszę o radę co powinnam w tej sytuacji zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...