Skocz do zawartości
Forum

Bardzo długie krwawienie z pochwy przy nadciśnieniu


Gość cccc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się do was z dość poważnym problemem. Chodzi o moją mamę, bardzo się o nią martwię. Na wstępie chce powiedzieć, że obecnie mama nie ma pieniędzy mu udać się prywatnie do ginekologa (poza tym ciągle krwawi) - na kasę chorych wiadomo jakie są terminy. Do szpitala także się nie zgłosi, ponieważ jak to moja mama - trzyma się od takich miejsc jak najdalej to możliwe.

Do rzeczy, chodzi o to, że około 26 marca dostała okres, niby normalny choć przypominający lekkie plamienie- trwał dwa dni (bolało ją wtedy podbrzusze jak przy normalnym okresie). Jednak w trzecim dniu zaczęło się bardzo obfite krwawienie i trwa....do dzisiaj. Mama jest trochę osłabiona przez takie krwawienia, a każdy choćby najmniejszy wysiłek je potęguje. Krwawienia nie ustały nawet na jeden dzień, w dodatku mówi że towarzyszą im duże skrzepy. Dodam że mama ma 38 lat - cierpi na nadciśnienie.

Czy ktoś pomoże i powie co to może być? Dlaczego tak silne i obfite krwawienie trwa już ponad miesiąc? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, martwię się, że to coś poważnego

Odnośnik do komentarza

Radzilabym Ci zeby mama jak najpilniej zglosila sie do lekarza sa rozne przyczyny takich krwawien. A sprobujcie zapisujac sie do ginekologa na nfz poprosic czy niedaloby rady jak najpilniej i gdzies wcisnac bo to nagly wypadek lub powazna sprawa. Lub naprawde namow ja na pobyt w szpitalu. Moze to byc nic groznego a moze byc gorzej. Wiec trzeba sprawdzic co tam siedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...