Skocz do zawartości
Forum

Gdzie znajduje się błona dziewicza?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli straciłaś błonę, bo uprawiałaś już seks - nie jesteś dziewicą.
Jeśli nie miałaś nigdy błony i nie uprawiałaś jeszcze seksu - jesteś nadal dziewicą.

Czemu ten problem tak Ciebie gnębi? Coś sobie robiłaś, masturbowałaś się i boisz się, że straciłaś błonę? Myślę, że bez powodu byś tak się tym nie martwiła.

Odnośnik do komentarza

Wiec nigdy nie uprawialam seksu, do pochwy wkladam tylko palec nie po to by sie masturbowac, nie uprawiam sportu, ani nic. Nigdy nie czulam bolu, a krew mialam jedynie jak miesiaczkowalam. Chodzi mi oto, ze lepiej czuje sie z wiadomoscia, ze mam blone, ale do ginekologa nie pojde. Watpie, zebym urodzila sie bez blony lub ja przebila.. Ja nwm po prostu.. Widze tylko u sb otwor, a potem szyjke macicy.. Otwor nie jest duzy.. Jest duzy jak sie rozciaga go. A mowiono mi, ze blona otacza otwor... Ja nwm.. Wyjasnij mi jak mozesz.. A wtedy dam spokoj..

Odnośnik do komentarza

A powiedz proszę po co Ci to wiedziec? Ze sie tak wypytujesz i wstawiasz foty swojej malej. Błonę mogłaś sobie przebic nawet przy złej aplikacji tampona itp. . Nawet jesli w jakikolwiek sposób moglabys nie miec tej blony to i tak jestes dziewica skoro jeszcze nie współzylas. Czy to takie wazne czy ja posiadasz czy nie? Jestes jeszcze bardzo młoda i nie wiem skąd te dociekliwe pytania na temat błony dziewiczej.

Odnośnik do komentarza

nie mogłam jej przebić tamponem bo nigdy go nie używałam! nie uprawiam sportu, ani nic.. nigdy nie czułam żadnych typowych objaw po przerwaniu błony...
i wątpie, żeby to było możliwe, żebym ją w jakikolwiek sposób przebiłam chyba, że palcem.. ale przecież palec jest za cienki, aby przebić błonę.
Odp mi tylko na to.
Czy błonę można samemu zobaczyć i czy na zdj mojej pochwy da się zauważyć pochwe? ..

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ciezko by bylo zobaczyc blone, sa rozne rodzaje blon moze akuat twoja jest malo widoczna lub cos, nie znam sie na tym bo nie jestem lekarzem. A co do zdj. skoro dodalas fote swojej waginy to chyba wiadome ze da sie ja zauwazc jednakze jest malo wyrazne te zdj i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...