Skocz do zawartości
Forum

Mieszkanie pod klucz


kilmeny

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientujecie się w usłudze urządzania mieszkania pod klucz? Interesowałoby mnie skorzystanie z niej, bo boję się że nie uda mi się zgrać samej wszystkich ekip budowlanych. Zależy mi na skorzystaniu z usług firmy, która by projektowała wnętrza i potem te projekty realizowała. Znacie jakieś sensowne?

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

osobiście bym nie ryzykowała z taką ekipą.
Budowaliśmy z mężem dom i szukaliśmy każdej ekipy oddzielnie i powiem Ci, że tylko dekarze i murarze byli bardzo dobrymi ekipami, które nawet gwoździa z budowy nie wynieśli. Tylko dlatego, że były to ekipy z rodziny czyli brat i szwagier. Każda pozostała ekipa po prostu kradła! My mieszkamy za granicą, budowy pilnował mój tata ale wiadomo nie jest w stanie dojrzeć wszystkiego.
Wydaje mi się, że jak wchodzi jedna ekipa to robi co im się podoba. Nie wiem, może się mylę..

Odnośnik do komentarza

Większość ofert to juz mieszkania w stanie deweloperskim. Takim mieszkaniom niewiele juz trzeba. Czemu sądzisz,ze bys nie dała rady?:) Poza tym projektowanie,zakup tych wszystkich materiałow,urzadzanie swojego mieszkania to niezwykla frajda ,wiem co mowie:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...