Skocz do zawartości
Forum

Białe meble w kuchni


Gość kremi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agatasm

taaaaaak!!! i to strasznie:) za 2 lata będziemy robić z mężem remont w kuchni i już mu powiedziałam że musimy kupić białe meble bo innych nie chce. także obczajam od jakiegoś czasu co słychać w różńych sklepach, najbardziej podobają mi się modele robione przez krainę mebli drewnianych. mają świetną kolekcje, ktoś może coś u nich zamawiał?

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie wolę kuchnie w kolorze brązu albo cos ciemniejszego niz biel. Nie twierdze,ze biale meble sa zle do kuchni ale na pewno wszyskto doslownie wszystko na nich widac.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Tak! Tylko biale i na wysoki polysk.ja juz je mam! Sa swietne,powiekszaja kuchnie i lsnia. Mam mala kuchnie,ale teraz jestem B.zadowolona.Dodalam grafitowy blat i kafle grafitowe na podlodze.wyglada to rewelacyjnie! Dodatki to jak kazdy uwaza,wszystkie pasuja.ja dodalam duzo zieleni i troche drewnianych przedmiotow.

Odnośnik do komentarza

Białe meble są ładne, ale kompletnie niepraktyczne. Mam w mieszkaniu jeden biały stolik i widać na nim dosłownie wszystko, a czasem nawet nie da rady domyć niektórych plam. Wszystkie smugi znać, kurz musi być codziennie sprzątany, inaczej od razu robi się syf

"Łatwo jest żyć na tym świecie. Trudno jest żyć bez przynależności do niego. Ja nie chcę być jego częścią. Róbcie, co uważacie, ja odchodzę."

Odnośnik do komentarza

Mam białe meble w kuchni, stare płytki ceglane z jasną fugą i drewniane blaty. Codziennie sie zachwycam :) Poważnir. Wcale nie są trudne w utrzymaniu, a to, ze bedzie na nich widac plamę z sosu, to uważam za ich atut - mogę tą plamę zmyc i cieszyć się czystością.

Odnośnik do komentarza

I do tego kolor ten nieprędko się nudzi i zawsze modny. Kuzynka ma kuchnię czerwoną, wysoki połysk, czarny zlew itp. Niby ładnie, nowocześnie, ale ja nie potrafiłam patrzeć na nie już po trzeciej wizycie. Za dużo wrażeń. Co dopiero gotować w niej codziennie przez pare lat.. A moja kuchnia taka jasna, swieża, lekka, po prostu cudna! :)

Odnośnik do komentarza

Jak sie zabrudzą to wyczyścisz. Czy mebli ciemnych nie czyścisz przypadkiem? Moim zdaniem białe meble to bardzo dobre rozwiązanie. Sa:
proste w czyszczeniu
nie widać na nich kropelek wody
i sprawiają, ze kuchnia wydaje się na większa niż jest w rzeczywistości.

Propnowałabym jeszcze zastanowić się nad blatem do kuchni z kamienia. Zerknijcie sobie na tę galerie i zobaczcie jak fajnie może to wyglądać:
http://mariopablo.com.pl/oferta/blaty-kuchenne/

Odnośnik do komentarza
Gość granatka56

Rónież będę się decydować na białe, lakierowane na wysoki połysk meble kuchenne. Chciałabym do tego dobrać szkło lacobel, tylko nie wiem, czy takie szkło kupić w kolorze zblizonym do frontów meblowych czy może na zasadzie kontrastu, np. czerń? Orientujecie się, czy jak zamówię tutaj szkło lacobel na wymiar, to od razu mogę liczyć na jego montaż?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...