Skocz do zawartości
Forum

Rodzicielstwo w wieku 15 lat


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Piotrek i mam 15 lat , jestem młodym ojcem moja była dziewczyna Ola jest ze mną w ciąży około w 1 miesiącu . Zerwałem z nią bo przestała się domnie odzywac i mnie ignorowłała. Ale ja tego nie rozumiałem że dla takiej młodej dziewczyny jak ona , że ciąża to szok, zato teraz to zrozumniałem i chciałbym do niej wrucić . Moi rodzice się dopiero wczoraj dowiedzieli że są dziadkami a dzis jedziemy do rodziców oli. Porozmawiać co dalej ? Strasznie się boję tej rozmowy ? co mam zrobić ???

Odnośnik do komentarza

Nie poddawać się. Jesteś w trudnej sytuacji i masz prawo czuć się zestresowany. Dobrze, że powiedziałeś rodzicom. Z dziewczyną musisz po prostu porozmawiać na spokojnie. Przytulić ją, powiedzieć, że sobie poradzicie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

sytuacja stresująca, ale co się stało to sę nie odstanie. Teraz musisz myśleć nie tylko o sobie ale i o dziewczynie i o dziecku. Na pewno nie bedzie to miła rozmowa, i jej rodzice będą mieli dużo żalu, ale musisz to przeżyć. Skoro byłeś tak dorosły by uprawiać seks to musisz być na tyle dorosły by przeżyć tę rozmowę i być ojcem dla swojego potomstwa

Odnośnik do komentarza

no rodzice dziewczyny pewnie będą wściekli, i pewnie usłyszysz wiele niezbyt miłych opinii o sobie ,ale dasz radę. Jesteś bardzo młody, ale niestety musisz w tym momencie bardzo szybko dojrzeć. niedługo będzie ktoś dla kogo będziesz usiał stać się ojcem i tatą...

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

nie powinieneś zrywać tylko cierpliwie poczekać aż się odezwie. Teraz ta relacja jest tak zaawansowana że nie ma miejsca na takie zachowanie że jak ona się nie odzywa to Ty zrywasz.
pewnie Twoja dziewczyna też to przeżywa, a Ty zamiast wspierać ją jak odpowiedzialny partner to uciekasz jak gnojek.
Ja na miejscu Twojej dziewczyny wrócić bym nie dała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...