Skocz do zawartości
Forum

Czy moja dziewczyna jest w ciąży?


Gość bramkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.
W tym przypadku ryzyko ciąży jest spore. Doszło do pęknięcia prezerwatywy, więc można uznać, że ochrony antykoncepcyjnej nie było. Mimo to, że nie miałeś orgazmu mogło dojść do wytrysku preejakulatu, który również zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia. Ewentualną ciążę można potwierdzić bądź wykluczyć wykonując test ciążowy dostępny bez recepty w aptekach na terenie całego kraju. Test należy wykonać w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki z porannego moczu. Większą pewność da wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Moja partnerke (15 lat ) boli brzuch pod pepkiem(moze ze tak dziwnie nigdy takiego nie miała podobne skurcze jak przy okresie ale tak inaczej ostatnia miesiaczka nie była zbyt obfita w krwawienie), boli głowa ma zawroty głowy. Sex uparwaialismy zaraz po oresie(2 dni) bez zabezpieczenia jakies10 ruchow frykcyjnych... bez dochodzenia w srodku.! a po 3 dniach juz z zabezpieczeniem doszedłem w prezerwatywie ale ze ona była blisko to nie wyciagałem i chciałem dokonczyc... prezerwatywa nie pekła... ale juz wychodziła sperma dołem pod prezerwatywa na członka i co najwyrzej delikatne dotkniecia mogły byc spermy i pochwy mojej partnerki ale watpie bo chyba nie doszło do takiego zetkniecia..( prezerwatywa na 100% cała była). Dzisiaj jest 10 dzien po okresie bole ma od 2-3 dni. Ma nie regularna miesiaczke nieraz 21 nieraz 24 nieraz 18 nieraz 16 nawet..Czy ona moze byc w ciazy zrobilismy 2 testy ciazowe przez inernet i wyszło ze na jednym mogła by byc a w drugim ze wynik jest ujemny, nastepnego dnia zrobilismy testy płytkowe z apteki i na obu wyszło ze nie ma ciazy. Prosze pomozcie umieramy ze strachu .Ps do tego ma taka wydzieline z pochwy jakiej nie miała, taka biała podobno moze swiadczyc o ciazy bo złuszczaja sie komorki macicy. po dwuch dniach objawy ustaly.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...