Skocz do zawartości
Forum

Spóźniony okres i bóle podbrzusza a ciąża


Gość Parona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem taki że około 16 września miałam mnieć miesiączkę i jej nie dostałam a zamiast tego leciał mi biały śluz przez pare dni czułam jak by to był okres miałam bule pod brzusza ale nie takie jak w czasie miesiaczki i po 3 tygodniach czyli w niedziele 6 pażdziernika dostałam miesiączkę byłam u lekarza ale mnie nie zbadał bo była bardzo obfita i mam przyjśc 18 bo nie wiadomo czy to krwawienie czy miesiaczka powiedział że moze byc to ciąża czy moze ktoś tak mniał ??? mojej koleżanki siostra miała mieśaczke/krwawienie a dowiedziała się ze jest w ciązy oraz moja przyjaciółka miała dwa razy w miesiącu dodam ze ostatnią miesiączkę miałam od 13-17 sierpnia pomorzecie czy może to byc ciąża czy jakaś choroba ???

Odnośnik do komentarza
Gość Spanikowanaaa

Witam,
zastanawiam się czy jestem w ciąży, ponieważ współżyliśmy 13lipca bez zabezpieczenia. Okres powinnam dostać 25.07 ale dopiero wczoraj 30.07 pojawiło się plamienie i dzisiaj rano pojawił się skąpy okres, krew jest ciemna i zawiera sporo skrzepów, które wylatują głównie przy oddawaniu moczu. Dodatkowo odczuwam silne bóle podbrzusza. Temperatura ciała wczoraj jeszcze przed plamieniem wynosiła 36,1 natomiast w pochwie 37. To normalny spóźniony okres czy jednak powinnam zrobić testy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...