Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie a ciąża


Gość kasia1991k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 29 września, doszło do kontaktu intymnego między mną i moim partnerem. Prawidłowo, miesiączkę powinnam dostać 1 października (okres dostaję zazwyczaj regularnie). 2 paźdz. dostałam lekkie plamienie, nie można nazwać tego miesiączką. od 5 dni jest tak samo. Raz nie ma wcale, a raz jest delikatnie brązowe. Mam bóle jakbym miała dopiero dostać okres. Od 3 dni mam strasznie bolące i nabrzmiałe sutki. Co chwilę chodze siku. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży? testu jeszcze nie robiłam, bo czytałam że robienie testu wcześniej niż 10 dni nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

wczoraj nie wytrzymałam z ciekawości i zrobiłam sobie test płytkowy, wyszedł negatywnie. Czyli wychodzi na to, że nie jestem w ciąży. Ale, robiłam go 8 dni po stosunku więc nie wiem, czy to nie za szybko na taki test i czy mogę potraktować go wiarygodnie. Powtórzyć test po kilku dniach, czy lepiej sprawdzić krew?

Odnośnik do komentarza

witam, moje cykle trwają na ogół 31-33 dni w 24 dniu dostałam lekkiego brązowego plamienia, a teraz spóźnia mi się okres już 3 dzień, jaka jest szansa ze to NIE jest ciąża, współżyłam z chlopakiem własciwie tylko raz w niebezpiecznym terminie i z zabezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza

witam jestem tu nowa.. obecnie jestem na etapie starania sie o kolejna pocieche a mianowicie czwarta.. posiadam juz trojke duzych przystojniakow marzy mi sie coreczka .. wracajac do tematu ciazy troche mi sie zapomnialo jak to jest ostatnia ciaza miala miejsce 6lat temu.. mianowicie moja ostatnia miesiaczka miala miejsce 7.11.(cykle regularne 28). przytulanki mialy miejsce 18.11 owulacja miedzy 21 a22.11.. .. caly tamten tydzien ogolne zmeczenie..obolale piersi.. ciagly bol troche przypominajacy przed miesiacz..i klucie czsami w prawym jajniku..jedno co mi sie pierwszy raz zdarzylo w26 dniu cyklu jedno razowe jasno czerwone krwawienie .. mialo to miejsce po przytulankach wieczornch.. wczoraj mialam uczucie przypominajace skurcze macicy.. I dzisaj troszke.. temperatura od jakis paru dni po miedzy 36, 9 a 37.00...w 26 dc test ale jedna kreska

Odnośnik do komentarza

Brązowe plamienie w pierwszy dzień okresu a prawdopodobieństwo ciąży
Zażyłam escapele w 30 godz od stosunku16czerwca,póżniej okres dostałam 7 dni wcześniej od tego które powinnam dostać normalnie20czer. Pierwszy test ciązowy zrobiłam 3 czerwca wynik negatywny.Pozniej badanie beta HCG byłlo 4 czerwca wynik <0.100 i trzeci test płytkowy 8 czerwca wynik ujemny.Miedzy stosunkiem a pierwszym testem BetaHCG mineło 16dni. Kolejny okres dostałam 21lipca był inny bo pierwszy dzien było brazowe plamienie a pozniej juz prawie jak zawsze.czy mogę wykluczyc ciaze? Wiem że to może głupie pytanie ale już fiksuje.<br />

Odnośnik do komentarza

Witam. Odstawilam tabletki anty 4msc temu, wystapilo krwawienie z odstawienia. Ogolnie organizm mi "szalal" a objawialo sie to dziwnym samopoczuciem, dziwnym sluzem (wciaz gesty, zoltawy, czasem bardziej bialy), itp. Podczas tego popigulkowego cyklu wspolzylam wielokrotnie z zastosowaniem prezerwatywy. Miesiaczke otrzymalam 37 dnia po ostatniej (przed braniem tabletek mialam nieregularny okres). Wszystkie objawy jak zawsze lecz po zakonczeniu krwawienia mialam brazowy sluz, raz czerwony i trawy te plamienia ok 3 dni po czym zniknely? Czy to cos oznacza? Czy po prostu koniec okresu?

Odnośnik do komentarza

Witam Biorę cerazette od roku i od 2 tygodni mam plamienie a wcześniej tego nie było. Około miesiąca współżyłam z partnerem wczesniej nie biorąc w czasie tabletki. Przerwa ta wynosiła 6 dni zamiast 7. Czy teraz te plamienie jest oznaką ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatni raz wspolzylam w lipcu, miesiaczka wystapila normalnie po 28 dniach (czerwona). Nastepna miesiaczka wystapila po 33 dniach od ostatniego okresu i byla brazowa, teraz okres spoznia mi się 6 dni. Dodam ze od 4 dni boli mnie zoladek i slabo się czuje. Co to moze byc? (Mam 18 lat)

Odnośnik do komentarza

Witam mam pewien problem tzn moja dziewczyna. Dostała bardzo dziwnej miesiączki która przyszła zgodnie z terminem w jakim miała przyjść. Tylko ona się boi że to może być ciąża ponieważ miesiączka nie jest obfita i ma kolor brązowy. Czy to oznaki ciąży czy może to coś normalnego ? Chciałem zauważyć że stosujemy podwójną antykoncepcję ja gumki a ona tabletki. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...