Skocz do zawartości
Forum

Bielizna poporodowa


Gość JeszczePrzed

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ekonomiczniejsze i wygodniejsze są wielorazowe. Jednorazowych potrzeba kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt par, a tych siateczkowych 2-4 sztuki, łatwo je upierzesz, ręcznie w szarym mydle, szybko wyschną i masz na zmianę. Poza tym wydaje mi się, że te siateczkowe o wiele lepiej trzymają wkłady czy podpaski.

Odnośnik do komentarza

A ja uważam, że takie majtochy to super rozwiązanie. Nie brudzisz swojej bielizny jak trzeba na szybko możesz zrobić przepierkę albo po prostu wyrzucasz. nie składujesz materiału zakaźnego w bagażu:) No a przede wszystkim świetnie przepuszczają powietrze. Zdecydowanie lepiej niż bawełniane. Przetestowałam to w tegoroczne upały.

Odnośnik do komentarza

~Jasmi
ale po co kupować jakieś majtki siateczkowe jak można normalne????? bawełniane przewiene. Nie kosztuja· majątku i kązda kobieta je ma w swojej garderobie?

u nas w szpitalu nie pozwalali na takie, trzeba było bez majtek leżeć, a jesli już któraś musiała mieć, to albo jednorazowe albo siateczkowe. Ja wolałam mieć, bo wiadomo, że i tak się przy dziecku nie leży, co chwilę trzeba usiąść, wstać i tak dalej, a wkłady same się trzymać nie będą.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie przy dziecku nie poleżysz, a ranę wietrzyć trzeba. I jeszcze jedno ja miałam CC i miałam takie siateczkowe majteczki z Canpol, które oprócz tego, że przewiewne to były właściwie bez uciskowe. A w zwykłych bawełnianych majtkach jest gumka która może się wbijać, podrażniać itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...