Skocz do zawartości
Forum

Jogurty dla dzieci


Gość bunkala

Rekomendowane odpowiedzi

moje dzieci uwielbiają jogobelle i serki kremowe jak chociażby te z mutera, a jeszcze w polo markecie bardzo bardzo tanie, to ich dużo kupilam.. i moje pytanie czy zjedzenie większych ilości jogurtu może zaszkodzić czy raczej nie i spokojnie mogą wcinać szkraby ile chcą? :)

Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod opinią Khaleesi - takie serki to często zbiorowisko cukru i chemii, dlatego lepiej z nimi nie przesadzać. Poczytaj co tam mają w składzie. Dziecku lepiej podać jogurt/serek naturalny w jakiejś formie zjadliwej dla nich - czyli np. jogurt naturalny z przecierem owocowym. Lepsze to niż pseudo serki owocowe. Porównaj skład takiej chociażby Jogobelli, a serka Bielucha. Ten pierwszy to zbiór E, który na pewno nie jest dobry dla dziecka, a drugi to czysty nabiał. Sama wybierz co lepsze dla Twoich dzieciaków.

Odnośnik do komentarza

Bielucha polecam bo to mój ulubiony serek :) Możesz dodać do jogurtu np maliny, śliwki czy jagody i bedzie lepszy niż taki kupczy, jak mało słodki będzie to dodaj łyzeczkę miodu i bedzie pycha. Po za tym możesz dodawać szczypiorek do serka, czosnek i co dzień mieć inny smak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...