Skocz do zawartości
Forum

Tata przy porodzie


Gość Eklips

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jak sądzicie czy obecność chłopaka/męza/ partnera przy porodzie jest obowiązkowa czy to fanaberia? Szczerze mam mieszane uczucia co do tego. Z jednej strony to fajne czuć takie wsparcie ale z drugiej nie wiem czy to pozytywnie wpłynie na zwiazek. Przeciez on to wszystko widzi, krew, pot,, krzyki, ból itp to na pewno dobrze nie wpływa na późniejsze pożycie

Odnośnik do komentarza

A ja uważam że własnie to jest fajne. Czuć takie wsparcie, rodząca na pewno czuje się bezpieczniejsza i spokojniejsza jeśli ma męża pod ręką.
A krew i ból - przecież każdy dorosły mężczyzna wie jak to wygląda, wie czego się spodziewać, po za tym w koncu rodzi się jego dziecko więc nie rozumiem jak by miało to wpłynąć na ich pożycie

Odnośnik do komentarza

Mój mąż był przy mnie podczas porodu.Sama go o to prosiłam bo bardzo się bałam a on oczywiście nie odmówił.Gdy zaczęły się bóle parte trzymał mnie mocno za rękę i był bardziej spocony odemnie. Kiedy wróciliśmy do domu z córeczka obdzwonil wszystkich znajomych i rodzinę aby się pochwalić jaki był dzielny na porodowce;) a co do pożycia nie zmieniło się nic .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...