Skocz do zawartości
Forum

Ciąża po aborcji chirurgicznej


Gość lilianna 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lilianna 2

Witam,tylko bez glupich docinkow.4 dni temu dokonalam aborcji chirurgicznej,zaluje.chce dziecko spowrotem dlatego juz 1 dzien po zabiegu zaczelam sie starac ponownie.moje pytanie jest takie,czy ja jestem juz plodna i czy jest sie sens juz starac??

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

z całym szacunkiem do Twojej osoby....
ja jak wyrzucę stare buty to też chce mieć nowe najlepiej takie same....

Jeśli aborcja była przeprowadzone dobrze, przez lekarza a nie konowała to powinnaś móc mieć jeszcze dzieci, ale na pewno nie dzień po skrobance. ale radzę się porządnie zastanowić, czy na pewno jesteś na to gotowa i czy kolejna ciąża nie skończy się jak poprzednia

Odnośnik do komentarza
Gość lilianna 2

Na pewno nie skonczy jak ta.plod mial wady i to powazne i z ciezkim sercem podjelam decyzje o aborcji.a bardzo chce byc ponownie w ciazy.gdzies czytalam,ze nawet w ciagu 2 tyg od aborcji mozna zajsc.nie wiem,mam schizy juz chbyba,bo mam tylko to dziecko w glowie nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Gość lilianna 2

12tydz.na usg byla 4mm plama.lekarz powiedzial,ze albo pluca albo serce sie rozwija wadliwie i nawet jesli malenstwo sie urodzi,to chore.i to byl blad.wystraszylam sie,jakto chore itd.teraz wiem,ze nie warzne jakie by bylo to bym kochala,za pozno juz,nie cofne czasu.czuje sie okrutnie

Odnośnik do komentarza

do następnej ciąży doradzam się najpierw przygotować najpierw zbadaj się u ginekologa zrób badania zacznij brać kwas foliowy dopytaj lekarza o wszystko będziesz miała pewność że jest ok ja sama urodziłam martwe dziecko obecnie jestem w ciąży ale jeżeli myślisz że kolejna ciąża da ukojenie to niestety postaraj się pogodzić z tym co się stało plama była dość duża więc nie wiadomo nawet czy donosiłabyś ciąże nie obwiniaj się nie wyskrobałaś dziecka celowo i z premedytacją matki na twoim miejscu zawsze mają dylemat przede wszystkim spokój bo inaczej zwariujesz

Odnośnik do komentarza
Gość lilianna 2

Ja już wariuje,nie wiem co ze soba robic.nie mam slow zeby opisac co czuje.dzieki za odpowiedz wogole,a nie potepianie mnie.teraz wiem,ze aborcja jest zla,i niech dalej bedzie w polsce nielegalna.ja mieszkam w uk i za glowe sie lape,ze tu usuwasz dziecko na zyczenie kiedy chcesz!masakra! Minelo 5 dni od aborcji i pare godzin temu dostalam krwawienia,myslisz,ze to okres juz??czy skutki uboczne usuniecia? Powiem,ze krwawilam doslownie chwile po zabiegu i potem nic,nawet malej plamki,zero,dopiero teraz mi sie krwawienie zaczelo,nie jest obfite,wyglada jak okres

Odnośnik do komentarza
Gość lilianna 2

Jestem tak zdesperowana,ze na drugi dzien juz prosilam go zeby to zrobic.bol w czasie seksu byl duzy,ale mialam to gdzies!dalam rade to robic 3 dni,dzis po tym jak zaczelam krawic to juz odpuscilam seks.chce mojego aniołka spowrotem w moim brzuszku! Boze,co ja w zyciu zrobilam,ze tak mnie ukarałes?? Mam tego samego partnera ponad 4 lata,nigdy nie dałam na lewo! Mam ochotę zdechnac,moje życie bez mojego dzidziusia nie ma sensu

Odnośnik do komentarza

Spokojnie! Dziecko miało poważną wadę, nie wiadomo czy być donosiła ciążę... Musisz odpocząć, dojść do siebie, bo organizm w takim stanie nie będzie gotowy do ciąży. Może wyjedź gdzieś z partnerem, tak by ukoić nerwy. Tak będzie najlepiej. Rozważ też rozmowę z kimś może z psychologiem albo księdzem jeśli jesteś wierząca

Odnośnik do komentarza
Gość lilianna 2

Nie wiem juz nic.zglupialam.zyc mi sie nie chce.ani psycholog,ani ksiadz ani nikt mi nie pomoze,musze miec znowu brzuszek z maluszkiem,tylko cholerka nie wiadomo kiedy odzyskam plodnosc,moze juz,moze za miesiac,ta niewiedza i czekanie rozrywa mi serce

Odnośnik do komentarza

dlatego musisz być cierpliwa i ochłonąć trochę. Psychika jest bardzo ważna przy tym aby zajść w ciążę i tą ciążę donosić. Stała się tragedia ale musisz się uspokoić bo inaczej nie będziesz mogła zajść w kolejną ciążę

Odnośnik do komentarza
Gość lilianna 2

Czy ktoś kto ma rozeznanie w temacie powie mi czy ja juz jestem plodna? Czy juz moglabym zajsc w ciaze,czy musze poczekac do okresu i dopiero wtedy?albo czy jest mozliwe,źe zajde przed píerwszym okresem po usunieciu? Chcialabym to poprostu wiedziec w ramach uspokojenia mojej głowy od zadawania sobie pytan typu juz moge,za tydzien,za miesiac?mam nadzieje,ze znajdzie sie ktos kto mnie zrozumie i mi powie.z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość lilianna 2

To znaczy prosze pana,ze jesli juz teraz staram sie o dziecko,to nic z tego nie bedzie? Jeszcze nie dostalam normalnego okresu,co chwile mam plamienia.jestem tak zdesperowana aby miec znow aniołka w brzuszku,ze nawet nie czuje bólu podczas stosunku,mysle tylko o dzieciątku

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Kochane mamy. Jeśli lekarz u 12 tygodniowego malucha widzi plamę i strzela że to będzie wada albo płuca albo serca to jest partaczem. Równie dobrze ta plama może oznaczać wadę małą i operacyjną, tego on nie wie, bo dziecko jest za małe. W dzisiejszej medycynie znane są również przypadki samouleczenia płodu, bo organizm człowieka to cudowne dzieło, wciąż dla nas nie zbadane. Ginekolodzy często bojąc się oskarżeń przyszłych rodziców o nie wykrycie wady, na każdą plamkę zalecają aborcję. Obecnie w Polsce są legalnie zabijane dzieci z rozszczepem podniebienia jako wadą genetyczną! Kochane mamy nie dajcie się zastraszać, walczcie o swoje dzieci te z plamkami i te bez.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...