Skocz do zawartości
Forum

Dwa pęcherzyki ciążowe a ciąża mnoga


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem w 6tc, badanie usg (wykonane 3 dni temu) wykazało ze mam 3 pecherzyki z czego jeden maluńki raczej nic z niego nie będzie. Pozostale dwa pecherzyki ciążowe (wymiary 9mm i 8mm) z widocznymi pęcherzykami żółtkowymi . Czy pęcherzyk żółtkowy to juz zarodek? Narazie echo serduszka jeszcze nie bylo gdyz jest pewnie zbyt wczesnie. Chciałabym zapytac czy to juz na 100% oznacza ciążę bliźniaczą?? Czy jest jeszcze nadzieja że jednak będzie to ciąża pojedyńcza?? Bardzo pragnę tego dziecka ale boje sie mnogiej ciąży.
Kolejne badanie usg mam za 10 dni a do tego czasu chyba nie wytrzymam, stres mnie paraliżuje :(
Dodam ze jest to juz moja druga ciąża, ktora przebiegła wzorowo, czułam sie fantastycznie do ostatniego dnia byłam czynna fizycznie a tu od poczatku nie czuje sie dobrze ale o chyba z tak silnego stresu, choc nie mam kwrawien, plamien ani nic. Czy plamienia mogą oznaczac ze cos sie dzieje czy moze byc tak ze nie bedzie objawow gdyby cos sie dzialo z jedna z fasolek ?? Tak bardzo chcielibysmy aby okazało sie że to pojedyncza ciąża...
Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...