Skocz do zawartości
Forum

Wstrzymywanie kału przez dziecko


Gość ważka2

Rekomendowane odpowiedzi

witam ! mam problem z 17-sto miesięczną córką-waga 9,5kg (!) wstrzymuje kupę.Zawsze miala problemy ze spaniem ,ale ostatnio się nasiliły,płacze w nocy-nie chce pić ,jeść.W ciągu dnia też średnio z apetytem(ma urozmaicone menu warzywa,owoce ,kanapki ,mięsko i dostaje probiotyki - ma skazę mleczną) Urodziła się miesiąc za wcześnie,ale wszystko było ok.Miała kolki które minęły,trzy razy była chora i dostawała antybiotyk,na który na końcu się uczuliła (wysypka i spore opuchnięcia )w czasie tej wysypki dostała zapalenia krtani-byłyśmy w szpitalu miała zrobione badania z krwi,usg brzuszka -wszystko ok.przed tą ostatnią chorobą zaczęła sobie ni ztego ni z owego wstrzymywać kupki i robi to cały czas (nie ma zatwardzeń-pediatra zaleciła czopki i że to minie) a jest coraz gorzej- ciągle wstrzymuje -wtedy płacze i jest ciągle marudna-juź nie wiemy co robić, w domu normalnie mieszkamy sami z mężem i córką ,nie kłócimy się ,ja nie pracuję jestem cały czas z dzieckiem,

Odnośnik do komentarza

pediatra oglądała niby wszystko ok ,poza tym córka raczej zatwardzeń nie ma ,bardzo lubi zupki warzywne ,odstawiłam też już dawno chusteczki-podmywam wodą , siadała fajnie na nocniku i robiła siku teraz też nie chce ,bo wtedy nie może zaciskać pupy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...