Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po stosunku a możliwość ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 6 kwietnia wspolzylam z moim narzeczonym z zamiarem poczecia dziecka. 13 kwietnia dostalam okres, jest on regularny (co 25 dni) i trwal tydzien. Rowno po 7 dniach od jego zakonczenia ponownie dostalam krwawienia i trwaja juz 4 dni. Sa dosc obfite, ale zauwazam tez w nich dziwne drobne uplawy krwi. Czy moge byc w ciazy?? Czy ktos moglby wyjasnic co dzieje sie z moim organizmem?? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

witam

wczoraj uprawialem seks z moja dziewczyna bez zabezpieczenia, podczas gry wstepnej pocieklo mi troche spermy (ale to nie byl pelny wytrysk), poszedlem sie umyc i nastepnie zaczelismy sie kochac, po wszystkim skonczylem na papierowy recznik. Aktualnie moja dziewczyna jest w trakcie miesiaczki (5 dzien krwawienia, przewaznie ma 7 dni). Ostatnia miesiaczka byla 4 kwietnia. Teraz moje pytanie, czy mam sie czego bac i powinienem isc z nia do ginekologa po recepte na tabletke 72h po? czy mozna zastosowac metode yuzpe ? boje sie, ze po tym pierwszym "niepelnym" wytrysku i pozniejszej penteracji moglo dostac sie cos nasienia do pochwy. Zaraz po stosunku zalozyla podpaske i jakies 15 minut pozniej bylo na niej juz troche krwi, mozliwe jest ze wszystko co moglo sie dostac wyplynelo wraz z krwia?

Licze na szybka odpowiedz,
Pozdrawiam,
wujekAlbert

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,
jestem nie do końca pewna sytuacji w której się znajduję, więc postanowiłam zapytać. W ostatnim czasie doszło do pewnego zbliżenia pomiędzy mną a moim chłopakiem, dokładnie 5 dni po owym zbliżeniu wystąpiło u mnie krwawienie z pochwy połączone z bólami brzucha - czyli możliwe oznaki miesiączki, jak i ciąży. Tego samego dnia, lecz wcześniej również bolał mnie brzuch. Jeszcze wcześniej, dzień, dwa po możliwym zapłodnieniu dodatkowo piersi. Dodam, że jest to termin, w którym powinnam dostać okresu. Możliwe jest, że doszło do zapłodnienia czy 5 dni to na ten objaw za wcześnie? Bardzo proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...