Skocz do zawartości
Forum

Dolegliwości po cesarskim cięciu


Gość my...21

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie mam wade wrodzona serca zwęzenie zastawki pucnej i przeciek między komorami. 6tyg temu miałam cesarskie ciecie.poług skonczył mi sie szybko bo po 3tyg.teraz obecnie bardzo puchną mi uda i bolą mnie kolana i łydki i bardzo mało oddaje moczu.prosze mi powiedzieć jaka może być przyczyna tych objawów

Odnośnik do komentarza

Witam mam pewne pytanie co to możne być.
Moja dziewczyna parę dni temu miała cesarkę operacja przeszła zgodnie z planem wszystko było dobrze tylko do nocy.
zadzwoniła mi dziewczyna mówiąc ze ma siny brzuch i jej spuchł powiedziałem ze ma zawołać doktora żeby na to zobaczył doktor skontrolował ja i przykleił jej plaster na opuchliznę i dal 2 kg piasek na brzuch moja dziewczynę to bolało wiec ściągnęła to po pol godziny ale plaster zacol rozrywać
świeżo zeszyte mięśnie rano inny doktor wziol odrazu ją na operacji niby usunęli krwawienie a tak naprawdę to nie. ma spuchnięty prawy bok cały siny czuje tak jak by polówka spuchniętego brzucha nie była jej. dostała 6 worków z krwią i lekarze powiedzieli ze to jest jej wina bo zaszła wciaze (debile) ma włożone dwie butle w ranę po operacji do odplywu krwi i jeden worek tez do odpływu i mam takie pytanie jak usunac tom krew z pod brzucha moze sama jakaś się usunie
i z jakiego powodu ta krew się dostała pod brzuch znów operacja się nie udała czy co
Dzieki za wszystkie wasze odpowiedzi i będę bardzo wzdzieczny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...