Skocz do zawartości
Forum

Upławy o nieprzyjemnym zapachu i brak okresu a ciąża


Gość dziewczyna_93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziewczyna_93

Mam pewien problem. Kochałam się z chłopakiem po raz pierwszy 27 stycznia 2013 r. (zabezpieczyliśmy się prezerwatywą) Okres mam nieregularny więc ciężko mi określić czy były to dni płodne. Dziś jest już 16 luty a ja nadal nie mam okresu, Dodam że od czasu do czasu boli mnie podbrzusze i krzyż i są chwile kiedy robi mi się niedobrze. Choć nie wiem czy nie jest to spowodowane stresem przed ciążą. Okres się nie pojawia lecz od kilku dni mam dość duże upławy o nieprzyjemnym zapachu, Dziś zrobiłam test ciążowy (ok godz.14) wyszedł negatywny. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Lauretka

Jeśli prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się ani nic z tych rzeczy, to ciążę bym wykluczyła. To pewnie objawy przedokresowe ;-)
Ale bym się zainteresowała raczej tymi upławami - śluz nie powinien mieć nieprzyjemnego zapachu, jeśli nieładnie pachnie to może świadczyć o infekcji. Kup sobie w aptece moze na wszelki wypadek Lacibios femina Protecta (płyn) i Lacibios femina probiotyk i stosuj przez pewien czas - jeśli sytuacja się nie poprawi, poszłabym na kontrolę do ginekologa. Nieleczone infekcje mogą być groźne.

Odnośnik do komentarza

Wizyta u ginekologa jak najbardziej wskazana, poproś o skierowanie na wymaz z pochwy. Na upławy mi zawsze pomaga invag, zakwasza środowisko pochwy, zmniejsza ilość wydzieliny i chroni przed infekcjami. Zawsze możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość dziewczyna_93

Lekarz mnie niestety wczoraj nie przyjął bo miał komplet :(
ale dzisiaj dostałam @ więc już się tak nie martwię:)
Dziękuje dziewczyny, mówiłyście żebym się nie martwiła, mogłam od razu Was posłuchać :)
Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Gość kingaa1330

Cześć dziewczyny, mam podobny problem bo w listopadzie spoznil mi sie okres ponad dwa tygodnie i zaczałam sie martwic ale wreszcie dostalam i teraz mam podobny problem bo w piatek powinnam dosc i no nie mam ale bola mnie jajniki jak mocniej przycisne i mam objawy jak na okres ( krostki na czole i upławy o takim zolto kremowym kolorze) ale nie pokoi mnie to ze ten sluz ma bardzo nie przyjemny zapach nwet po myciu :/ co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...