Skocz do zawartości
Forum

Okres czy krwawienie implantacyjne?


Gość ag...01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc.Mam 23 lata. Ostatni okres rozpoczął mi się 05.11 i trwał 5 dni ( tak jak zazwyczaj), natomiast okres w grudniu spóźniał mi się, więc 3 dni temu zrobiłam test ciążowy, który wyszedł, że nie jestem w ciąży. Dzisiaj dostałam okresu, natomiast nie jest on tak obfity jak zazwyczaj. Do tej pory pierwsze 2 dni miałam obfite,a resztę mniej, natomiast teraz tak nie jest. Mam tylko lekko zakrwawioną podpaskę, ale zauważyłam podczas sikania w toalecie, że krew jest czerwona tak jak zazwyczaj miałam podczas normalnego okresu. Tzn krew miesiączkowa a zwyczaj była czerwona a poźniej przechodząca w lekko brązową pod koniec. Czy może to być krwawienie ciążowe czy raczej normalny okres. Ostatnio bardzo się stresowałam, że nie dostaje okresu i może to dłuższe opóżnienie było spowodowane tym stresem. Z moim partnerem jesteśmy już 4 lata, używamy prezerwatywy, ale czasami zdarzyło się nam w ostatnim czasie kochać się i tylko stosować metodę przerywaną, natomiast teraz nie pamiętam dokładnie kiedy to było, więc nie mogę obliczyć czy było to w dni płodne czy w niepłodne. Jutro chcę iść na badanie krwi, ale nie wiem czy gdyby był to okres, to czy w okres można je zrobić. proszę o poradę jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży. Czy jest małe czy duże i co mam robić. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli test ciążowy został przeprowadzony prawidłowo oraz uzyskała Pani wynik negatywny to z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że nie jest Pani w ciąży. Oczywiście dla pewności można wykonać badanie z krwi. Nie ma przeciwwskazań do oznaczenia poziomu beta-HCG podczas krwawienia. Opóźnienie miesiączki mogło być spowodowane stresem. Jeśli sytuacja nie unormuje się w ciągu kilku następnych cykli to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...