Skocz do zawartości
Forum

Nerwica w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam na imię Justyna mam 26 lat. Od roku jestem zaręczona z moim mężczyzna z którym pragne sie pobrac. Chciałabym zajsc w ciaze ale boje sie ze w okresie ciazy nerwica sie nasili. Chciałabym wiedziec jak powinnam przygotowac sie do ciazy bedac nerwicowcem i czy nerwica moze zagrazac mojemu dziecku albo np utrudniac jego poczecie. Na co powinna byc przygotowana kobieta z nerwica pragnaca maluszka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli leczysz się farmakologicznie, na pewno musisz powiedzieć o swoich planach macierzyńskich lekarzowi, bo możliwe, że trzeba będzie odstawić jakies leki, lub zamiast nich brać inne, które nie będą zagrażać zdrowiu ani życiu dziecka. Myślę, że jeśli będzie potrzeba odstawienia leków, warto spotykać się z psychoterapeutą, aby uczyć się np. łagodzenia objawów nerwicy, gdy pojawią się przy dziecku.

Jeśli chodzi o zajscie w ciaze i okres ciazy na pewno musisz sobie zrobic badania np hormonalne aby zobaczyc czy leki ktore bralas i bierzesz nie wplynely na gospodarke hormonalna Twojego organizmu. Trzymam kciuki :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolawiki

Wiola 23lata. Od 7 lat lecze sie na nerwice. Biore silne leki. Dokuczaja mi nerwobole plecow na ktore musze brac tramal i clonozepan do tego na stale biore andepin i propranolol. Mam faceta ktorego kocham. Pragne miec dziecko! Nie poradze sobie bez lekow... Jestem zalamana...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...