Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia snu u dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
moja córcia za 6 dni będzie miała skończone 4 miesiące. Na początku życia spała w nocy normalnie, a w dzień od początku życia śpi mało. W nocy zasypiała ok 22 i budziła się ok 7-8( spała razem z nami w łóżku) Było idealnie :)
Ok. 2 miesiąca życia przenieśliśmy ją do łóżeczka i też przesypiała całą noc, jednak zaczęła zasypiać dopiero ok 2 w nocy i budziła ok 11 rano. Myślałam, że to tak ma być i nic nie robiłam z tym. Jednak od tygodnia mała potrafi zasnąć o 12 w nocy, śpi do 1-2 w nocy, a później zasypia dopiero o 6 rano. W tym czasie nie chce leżeć w łóżeczku, tylko lubi sobie ze mną chodzić po domu, rozgląda się, bawi, je. Jak już zaśnie to śpi do 16-17. Od paru dni próbuje ją przestawić.. tzn. jak zaśnie o 6 to budzę ją o 12, i w ciągu dnia dodatkowo śpi w sumie 3,5 godziny( 1 godzina po karmieniu) jednak to nic nie zmienia, wręcz wydaje mi się, że jest jeszcze gorzej, jest bardziej zmęczona i się denerwuję..
Proszę mi doradzić co mam zrobić, bo ani ja, ani ona tak długo nie pociągniemy. Wiadomo, ja śpię tak jak ona od 6 do 12, a w ciągu dnia w ogóle, więc na 24 h spie tylko 6 h.
Już w nocy ledwo trzymam się na nogach. Mam nadzieję, że w miare dobrze opisałam swój problem.
Proszę o poradę..
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...