Forum Ciąża i dziecko

Wyciekający preejakulat z prezerwatywy a ciąża

~kwiat000

~kwiat000

Witam.Kochałam się z moim chłopakiem, w momencie kiedy miałam dni płodne.Stosujemy prezerwatywę. Podczas pierwszego stosunku mój chłopak doszedł poza mną.Umył się i wytarł ,ja również to zrobiłam. Kochaliśmy się drugi raz.(z prezerwatywą również). Twardość członka nie była taka jak przy pierwszym stosunku był lekkawo miękki. Zauważyliśmy ,że podczas obsuwania się gumy prawdopodobnie wypływał dołem preejakulat z nawilżaczem prezerwatywy,ponieważ było kleisto i mokro.Stąd moje pytanie czy mogło dojść do zapłodnienia ?

~Kubik

~Kubik

Jeśli był to preejakulat to szanse na ciąże są. Bo w tym płynie moga ale nie muszą byc plemnki

~Dorotka z krainy Oz

~Dorotka z krainy Oz

Zrób test 14 po stosunku i się dowiesz, bo tak to wiesz my możemy zgadywać. W preejakulacie mogą być plemniki ale nie koniecznie muszą tam być

Lek. Izabela Ławnicka

Lek. Izabela Ławnicka

Odpowiedź eksperta

Witam!
W opisanej przez Panią sytuacji ryzyko ciąży jest niskie. Nie ma jednak takiej możliwości by precyzyjnie określić je w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni po stosunku.

87200 lek-izabela-lawnicka Kobieta, 27 lat, Lublin
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij