Skocz do zawartości
Forum

Stosunek z prezerwatywą a ciąża


Gość mr.aleks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mr.aleks

Witam

Ostatnio uprawiałem sex z partnerka. Użyłem gumki Durex extra safe. Podczas stosunku doszedłem w partnerce jednak kontynuowałem stosunek jeszcze przez chwile. Członek troche odpadł i poczułem że członek trochę stracił na objętości i gdy wyjmowałem członka trochę się ześlizgnął jednak nie całkiem. Prezerwatywa nie została w pochwie lecz wystawała sprawdziłem czy nie pękła i nigdzie nie przecieka była ok. Przytrzymując członek z prezerwatywa wyciągnąłem go z pochwy. Czy istnieje jakieś ryzyko zapłodnienia? Proszę o potraktowanie spr poważnie i o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam!! Mam pewnien problem. założyłem prezerwatywe na członka gdy nie był w stanie zwodu. Lecz po paru chwilach doszedł do siebie i prezerwatywa już idealnie wyglądała na nim. Uprawiałem seks z partnerką do wytrysku doszło na zew i w prezerwatywie. Czy istnieje możliwość zapłodnienia jeżeli prezerwatywa nie pękła ani sie nie zsunęła? Przed zakładaniem wystąpiło tzw, kropelkowanie. Prosze o odpowiedż/

Odnośnik do komentarza

witam kochalem sie z dziewczyna poczym po wytrysku zdjalem prezerwatywe,zwiazalem ja nastepnie wytarlem czlonka do zwyklej husteczki i nalozylem nowa prezerwatywe kontynuujac stosunek,dodam ze zrobilem to bez umycia rak.. czy jest mozliwosc ze plemniki moglem przeniesc na swieza prezerwatywe?i czy jest mozliwosc zajscia w takim momencie w ciaze? z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość aniananana

witam mam 16 lat i mam pewien problem. Dużo czytałam o tym,ale jednak nie dokonca uzyskałam odpowiedź na moje wątpliwości, 8dni temu współżyłam z chłopakiem,oczywiście z prezerwatywą, mam straszne objawy,że zostaną młoda mama, on twierdzi, że prezerwatywa nie pękła(może dlatego żeby mnie uspokoić),ale istnieje jeszcze możliwość,że została źle zastosowana,pomimo tego,że on twierdzi że do zapłodnienia dojść nie mogło mam objawy ciąży, może to dziwne,że po tak krótkim czasie ale jednak. Bolą mnie strasznie piersi,czuje jakby w moim brzuchu sie coś działo, w ogóle nie moge go wciągnąć, wydziela sie biały śluz z pochwy, dzis miałam podwyższona temperaturę i mam straszne mdłości. Myślicie,że wmawiam sobie to wszystko i ciążę można wykluczyć?czy jest to może ciążą urojona? Bardzo prosze o szybką odpowiedź, i bez zbędnych krytykujących komentarzy,bo żyje w ciągłym stresie...chciałam dodać że 6dni od stosunku robiłam test,oczywiście wyszedł negatywny, ponieważ robiony był za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

witam ja uwazam ze w ciazy nie jests po prostu sobie wmawiasz mozna nazwac to ciaza urojana bo twierdzisz ze masz obiawy jak przy ciazy .przyzman ci sie ze tak tez kiedys mialam nudnosci piersi mi sie powiekszyly okres sie opuznial chec na kwasne itp poszlam do lekarza to mi powiedzial ze to ciaza urojona takze nie martw sie w ciazy napewno nie jestes Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość olazprzedszkola

Nie jestem zaniepokojona tym faktem, ale chciałabym usłyszeć czy jest to możliwe, abym zaszła w ciąże. 21/22 powinnam mieć miesiączke, jednak do dziś jej nie dostałam. Okres spóźniał mi się jedynie w wypadkach nadmiaru stresu, jednak ostatnio moje życie jest bez nadmiaru wrażeń. Po za tym 3 dni temu w nocy dostałam nagłego bólu brzucha(bardzo mocnego w dolnej części brzucha). Piersi nie bolą mnie ( mimo, że zawsze przed okresem nie dało się nawet ich dotknąć, bo tak bolały). Od 3 dni mam nudności( nie wymiotuję jednak czuję jakbym zaraz miała to zrobić). Dodatkowo występuje biegunka poranna. Dodam, iż z partnerem uprawiamy seks z zabezpieczeniem- prezerwatywa. Jednak ostatnio ( po raz pierwszy) podczas stosunku szczytował we mnie ( ale miał ubraną prezerwatywę). czy jest możliwie, że jestem w ciąży? stosunek odbywał się ok 2 tygodni temu. Dodam że dziś wystąpił jeszcze biały, grudkowany śluz. NIgdy nie miałam ot takiego.

Odnośnik do komentarza
Gość Monikawatała

Od paru dni mam ból pod brzuchem, bolą mnie sutki, oraz mam duzo wydzieliny, pare dni wcześniej miałam stosunek z moim chłopakiem 31 ( okres 22 ) zastosowaliśmy prezerwatywe.
Czy moga to być obajy ciązy
Wykonałam test w 6 dniu od współzycia wynik był negatywny, odrazu pojawiła się tylko jedna kreska.
prosze o pomoc !.

Odnośnik do komentarza

~Monikawatała
Od paru dni mam ból pod brzuchem, bolą mnie sutki, oraz mam duzo wydzieliny, pare dni wcześniej miałam stosunek z moim chłopakiem 31 ( okres 22 ) zastosowaliśmy prezerwatywe.
Czy moga to być obajy ciązy
Wykonałam test w 6 dniu od współzycia wynik był negatywny, odrazu pojawiła się tylko jedna kreska.
prosze o pomoc !.

Witam!
Opisane przez Panią objawy są niecharakterystyczne i nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie ocenić czy jest Pani w ciąży. Teoretycznie, ryzyko ciąży jak najbardziej jednak istnieje. Dodatkowo warto podkreślić, że zdecydowanie za wcześnie wykonała Pani test ciążowy. Powinno się je bowiem wykonywać po 14 dniach od stosunku - dopiero wtedy są maksymalnie wiarygodne. Opisana przez Panią duża ilość wydzieliny może być wynikiem infekcji dróg rodnych - proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam jak jest szansa że jest w ciaży ??? kochamy sie z przewerwatywa cały czas prezerwatywa nie pekła ani nie z suneła sie a wytrysk jest zawwsze na zewnatrz wiem szanse na ciaże sa blisko 0 ale Chciał bym sie dowiedzieć czy zajscie w ciaże jest możliwe bo ja z tego co wiem żeby zajsć wciaże to plemniki musza połaczyc sie z komórka jajowa w czasie owulacji i do zapłodnienia musi dojsć w ciagu 24 h . Ostanią miesiaczke miała po 25 dniu cyklu mówi że może przez to że jest w ciaży dostała szybciej okresu czy jest to prawda ??? .

Odnośnik do komentarza

6 kwietnia bralam hormony PROVERA 5mg i miala brac je przez 10 dni a bralam przez 7 bo zorientowalam sie wtedy ze zle je bralam poniewaz juz 6 kwtenia dostalam okres i nie wiedzialam ze mam ich nie brac jak dostane ten okres, bo te tabletki dostalam na uregulowanie miesiaczki. za kilka dni powinnam dostac okres 6 maja a piersi mnie nie boli tylko czuje jak jajniki mnie pobolewaja. a tydzien temu w sobote kochalam sie z chlopakiem ale z prezerwatywa i boje sie ze moglo cos wyleciec z prezerwatywy czy jest to mozliwe? albo sobie to wmawiam i po kazdym stosunku sie czegos boje moze problem tkwi w glowie...

Odnośnik do komentarza

Witam, dokładnie we wtorek (07.05.2013) doszło między mną i moim partnerem do stosunku płciowego. Byliśmy zabezpieczeni. Partner skończył na zewnątrz, lecz szybko ściągnął zużytą prezerwatywę, wytarł członka i nałożył nową, a potem wszedł znów. Jakie jest ryzyko, że zaszłam w ciążę? Czy na nowej prezerwatywie mogły się znajdować plemniki? Dodam, że najprawdopodobniej tego dnia zaczęły mi się dni płodne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...