Forum Ciąża i dziecko

Bóle jajnika przy tabletkach po wcześniejszej torbieli

~momi

~momi

Witam, od 6 miesiecy zazywam tabletki yaz, i odczuwam pobolewanie lewego jajnika, wczesniej miałam torbiele na tym jajniku, co moze byc przyczyną?

~Dorotka z krainy Oz

~Dorotka z krainy Oz

No niestety te torbiele mają tendencje do nawrotów. może znowu Ci się zrobila. Idź do ginekologa i zrób usg.
Albo jest jeszcze taka opcja, że niedługo masz owulację i ten jajnik będzie owulował i dlatego Cię pobolewa

Roszpunka

Roszpunka

Zgadzam się z Dorotką. Niestety torbiele mogą się odradzać. choć przy braniu tabletek nie powinny. Być może to skutek uboczny brania tabletek.

85428 roszpunka Kobieta, 27 lat, Łódź
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij