Skocz do zawartości
Forum

Płodność po odstawieniu tabletek


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie na temat płodności po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych "Asubtela". Ostatnią tabletkę wzięłam 04.10 , 5 tabletek przed skończeniem blistra, krwawienie z odstawienia dostałam 07.10, kochałam się z mężem bez zabezpieczenia 13 i 14.10. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę lub ciążę mnogą i kiedy powinnam wykonać test? Dziękuję za szybką odpowiedź. Aga

Odnośnik do komentarza
Gość mamakluseczki

Witajcie. Mam pytanie do kobiet ktore zażywały swego czasu tabletki i odstawily je by zajsc w ciąze. Mam już córeczkę (19 mieciecy) od czasu narodzin zażywalam Cer*****e gdyz karmiłam piersią. po pierwszym roku zycia odstawilam corke od piersi i zaczelam zazywac Midi***, czas zazywania tabletek w moim przypadku to- 13 miesiecy- cer****** oraz 3 miesiące Midi***. Z mezem chcemy starac sie o drugie dziecko. Odstawilam tabletki po zazyciu 8 z 21 tabletek. Przed rozpoczeciem tego blistra mialam tradycyjne krwawienie z odstawienia nastepnie zazylam te 8 i od 5 dni mam przerwe. dostalam kolejne krwawienie wczoraj. Przed ciaza miesiączkowałam caly czas regularnie co 31 dni. I corka poczela się w 17 dniu mojego cyklu. Mam teraz pytanie jak to bylo u was z tabletkami ile czasu czekalyscie aby zajsc w ciąże po odstawieniu. Wiem ze to sprawa poniekąd indywidualna aczkolwiek moze jestescie w stanie co nie co mi powiedziec na ten temat, Czy istnieje mozliwosc ze po odstawieniu antykoncepcji moje miesiaczki bedą nieregularne? no i jak mam teraz ustalic dni plodne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...