Skocz do zawartości
Forum

Opinie o Sudocremie


Gość czaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Chciałabym poznać Wasze opinie na temat maści Sudocrem. Potrzebny jest mi dobry kosmetyk dla mojego małego synka, by zapobiec odparzeniom. Ta maść nie jest najtańsza i nie chciałabym w ciemno jej kupować. Proszę napiszcie co o niej sądzicie? Czy pielęgnuje i chroni skórę przed podrażnieniami?

Odnośnik do komentarza

ja stosowałam make ziemiaczana metoda sredniowieczna ale bardzo dobra zamiezam przy tym zostac przy kolejnym dziecku ,niezawodna z tego co mi wiadomo sudocem działa równiez na pryszcze moj brat smarował sobie tym twarz i niby pomagało to czemu miało by nie pomóc małej pupie

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, świetny krem, świetnie się sprawdził zapobiegając odparzeniom, ale kiedy już raz nam się zdarzyło...nic nie zdziałał w kwestii leczenia odparzenia. Moja córka raz miała poważne odparzenie i wtedy kupiłam zasypkę, nie pamiętam jakiej firmy ale w takim niebieskim pudełku chyba penaten i dopiero ten specyfik pomógł pozbyć się uciążliwego odparzenia. Zanim sięgnęłam po ten puder kupiliśmy 4 albo 5 różnych kremów i żaden nie pomógł, niektóre nawet zaostrzały odparzenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o profilaktykę odparzeń to Sudocrem jest najlepszy. U mnie w domu jest on w ogóle używany przez wszystkich domowników, bo jakiekolwiek obtarcie, odparzenie bardzo fajnie leczy. Fakt, nie jest najtańszy, ale to jest bardzo wydajny krem, bo wystarczy naprawdę delikatna warstwa. Nie nakłada się go grubo i starcza na bardzo długo, nawet 2-3 miesiące. Aby było taniej lepiej kupić to największe opakowanie

Odnośnik do komentarza

Ja tam Sudocrem bardzo lubię, stosuję u siebie i u dzieci, mąż też na podrażnienia po goleniu stosuje. Czy jest drogi? hm nie uważam, w porównaniu z wydajnością wydaje mi się wręcz tani, za opakowanie duże zapłaciłam 35 zł, wystarczyło mi na pół roku, a linomag moja bratowa ma na dwa-trzy tygodnie za 9 zł...prosta matematyka. A nie ma porównania ze skutecznością moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Sudocrem to najlepszy kosmetyk z jakim miałam do czynienia, i dla dzieci i dla dorosłych. łagodzi tyle problemów skórnych że aż jestem w szoku, i trądzik, i odparzenia, podrażnienia, nawet ostatnio na otarcia od butów mi szybko pomógł. Wydajny, przyjemna konsystencja. Cena nie jest wysoka w porównaniu do jakości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...