Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać dobrą nianię?


Gość Mariol_ka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Jutro na casting przychodzi kilka pań, które mają być nianią mojego 3 letniego synka. Mieszkamy z mezem z dala od rodziny a do przedszkola nie chce go dawać. Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyobrze niani, lepsza młodsza czy starsza, wykształcona czy nie? Na co wy zwracałyście uwagę?

Odnośnik do komentarza

wiek czy wyjkształcenie nie ma nic do rzeczy jesli ma sie podejscie do dziecka ja bym wróciła uwage na to jak patrzy na dziecko czys ie rozglada po domu czy skupiona jest na tym co ja mowie o dziecku co lubi a co nie. Zwrocilabym tez uwage na to czy w ogole lubi dzieci jak sie zwraca do dzieci czy jest pewna siebie czy nie, bo taka szara myszka moze sobie nie dac rady. No i wiadomo ze jak bardzo zaniedbana to tez nie, alen tez nie wyfiukowana taka zwykła babka :)

Odnośnik do komentarza

no własnie miałam pierwsze dwie panie. Jedna to dziewczyna 19 lat - pierwszy rok studiów, studiuje administracje, wydaje się miła, druga to kobieta lat 30 , bezrobotna, kiedyś pracowała w żłobku. Jeszcze 4 panie przede mna. A pytać się o aktualne badania? Bo ta 19 latka miała i pokazała że jest zdrowa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...