Skocz do zawartości
Forum

Napoje gazowane w ciąży


Gość Brave Heart

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiulka1980

Ja miałam straszną ochotę na colę w ciąży i ją piłam, i nic małej nie było od niej.

Kawę też w ciąży piłam, niby w umiarkowanych ilościach nie szkodzi.

Co do jedzenia w ciąży to się nie wypowiem, bo są różne szkoły, ja tam jadłam wszystko to, na co miałam ochotę a urodziłam dwie zdrowe córki, które nie chorują ani nie mają żadnych alergii

Odnośnik do komentarza
Gość Ciazowo

dobrze ze mi Grazyna przypomnialas: probowalam tego napoju z soda, maz kupil mi jakis czas temu, bo jest zdrowy: zawiera naturalne skladniki, posmakowalo mi i poprosilam go o wieksza ilosc, ale nie dostalam i zapomnialam o temacie. juz sie przypominam:)

Odnośnik do komentarza

Witam!
W czasie ciąży bez wątpienia nie powinna Pani pić napojów energetycznych oraz gazowanych. Zawierają one bowiem ogromne ilości sztucznych składników, które mogą być szkodliwe zarówno dla Pani zdrowia jak i dla dziecka. A propos diety to proszę kierować się ogólnie znanymi zasadami zdrowego odżywiania - szczegóły znajdzie Pani w artykule - Jak odżywiać się w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Ja jak byłam w ciąży postanowiłam sobie, że nie tknę tych wszystkich niezdrowych napoi gazowanych, energetyków itp. Zawsze dużo tego piłam, ale skończyłam z tym. Długo szukałam wody mineralnej, która byłaby smaczna no i oczywiście zdrowa. W internecie poszukałam informacji na temat wód polecanych dla kobiet w ciąży. Wiele dziewczyn polecało Ustroniankę z jodem. Jod bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka, więc spróbowałam tej wody i bardzo przypadła mi do gustu. Teraz mój dzieciaczek ma już prawie dwa latka i oboje nadal pijemy Ustroniankę :) Od czasu ciąży nie mam już potrzeby pić tych słodzonych i gazowanych świństw.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...