Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia i dużo białego śluzu a ciąża


Gość bo...00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 22 lata i staram się o dziecko od pól roku. W tym miesiacu wyjechalismy nad morze wiec zmiana klimatu mam nadzieje , że sprzyja zajsciu w ciąże.
Mój cykl trwa zazwyczaj 28 /29 dni. Ostatni raz miesiaczke dostalam 22.07 dzisiaj mamy 24.07 i miesiaczki nie ma. Możliwe , żę zmiana klimatu oraz zażywanie kwasu foliowego wpływa na opóżnienie miesiączki nie ma. Pisze do Państwa ponieważ nurtuje mnie pare spraw przede wszystkim mam dużo śluzu białego , dokładnie 23.07 wczoraj dostałam brazowych plamien oraz bólu brzucha jak w dniu miesiaczku , ale ból trwał bardzo króko. Plamień zazwyczaj dostawałam w dniach owulacyjnych tym razem jest go wiecej i to przed miesiaczka czego nie rozumiem. Nigdy wcześniej przed miesiączką nie mialam śluz byly dokladnie dni suche.
Nabrzmiale piersi , ale zazwyczaj przed okresem zawsze tak sie zdarzało. Czy te objawy mogą sugerować ciąze? Głównie chodzi o plamienia i ból brzucha oraz dużo śluzu. Test ciązowy zrobie ale jeszcze czekam.Proszę o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

witam mój problem dotyczy tego, że okres mi się spóźnił 3 dni wczroaj miałam lekko brązowy śluz, a dzisiaj jest to okres brązowo-czerwony. Współżyłam z chłopakiem i kończyliśmy zabawę zawsze w środku, nawet w dni płodne więc myślałam że to ciąża ... ale niepokoi mnie ten dzisiejszy okres ;(
co on może oznaczać ? czy któraś tak miała na początku ciąży ? :< czy któraś z Pań miała może coś podobnego albo przechodziła takie coś na początku ciąży ? Błagam o pomoc !

Odnośnik do komentarza

ja też staram się o dziecko już sporo czasu :/ a dziś też dostałam okres i z podobnym kolorze :/ mam często tak przed i po miesiące a w ciąży nie jestem .wiem też jedno że stres może przyspieszyć jak i sprawić że miesiączka może być po tygodniu .i daje nadzieje że się udało okazuje się że niestety przez trzeba próbować dalej:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...