Skocz do zawartości
Forum

Brak dni płodnych po ciąży pozamacicznej


Rekomendowane odpowiedzi

To że nie masz śluzu to nie znaczy że nie masz dni płodnych, śluz może być przy samej szyjce i może byc go mało. może spróbuj mierzyć temperaturę i zobaczysz czy jest wzrost w danym cyklu.

Na poprawienie jakości śluzu proponuję z naturalnych sposobów brać magnez codziennie. Dobry jest też olej z wiesiołka ale trzeba go brac tylko do owulacji, bo potem może powodować skurcze macicy. Ja zaczynałam od 2 kapsułek to mnie praktycznie zalało, a dzienna dawka to jest do 6 kapsułek. Można jeszcze pić siemię lniane ale większość uważa to za świństwo, ale jego smak można zmienić, np zjeść z jogurtem albo z czym innym.

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie,

Proszę dalej próbować i pozostać pod opieką swojego lekarza. Jeżeli minie rok od rozpoczęcia starań o dziecko i współżyjecie Państwo średnio 4 razy w tygodniu, bez użycia antykoncepcji, to taki stan nazywamy niepłodnością i wymaga on dokładnej diagnostyki. Diagnostyki wymaga także Pani Partner (badanie jakości nasienia).
Proszę użyć dodatkowo w kolejnym cyklu testów owulacyjnych i mierzenia temp. To pozwoli Pani dokładnie określić okres występowania dni płodnych.
Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieję, że się uda:)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...