Skocz do zawartości
Forum

Waga po ciąży


Gość ania_8647

Rekomendowane odpowiedzi

witam
juz ponad 4.5 miesiaca minelo jak urodzilam moje malenstwo. jestem szczesliwa mama ale...brzuch i waga jaka mi zostala doluje mnie strasznie...w ciazy przytulam 20kg zaraz po porodzie ubylo mnie 10kg, karmie piersia ale od dwoch tygodni po porodzie nie stracilam ani kilogramaa jak mowie minelo juz 4 miesiace!zostalo mi jeszcze 10kg bardzo chcialabym zrzucic, jestem szalnie zmotywowana poraz drugi (pierwszy zaraz po skonczonym okresie pologu cwiczylam przez 1.5 miesiaca i nic) juz zaczelam cwiczyc regularnie codziennie po pol godziny ale efektow zero zaczelam sie tez odzywiac zdrowiej i jadac czesciej a mniejsze posilki i mniej kaloryczne ale moj brzuch nadal wyglada jakbym byla w 5 miesiacu ciazy, w pasie mam 106cm to wiecej niz biodrach!!jestem zalamana!!!na dodatek zauwazylam ze zaczyna brakowac mi pokarmu, nie mam juz co odciagnac jak chce zostawic bobasa z siostra, a malec prosi o jedzenie nawet co godzine. pomozcie

Odnośnik do komentarza

Ja po ciązy schudłam sporo, bo wazyłam mniej niz przed. Po porodzie jadłam to co mogłam przy karmieniu piersią, czyli żadnych smażonych tylko gotowane, no i raczej dieta lekkostrawna. Mały miał kolki a później skaze białkowa, wiec chyba juz wszystko jasne. Co do zmniejszania ilosci pokarmu to moja rada jest taka, powinnas jesc regularnie (!!!) nawet jesli miała by to byc tylko kanapeczka, pic sporo płynów, najlepiej woda niegazowana albo zwykła herbatka co tam wolisz, no i odpoczynek. Jak maleństwo idzie spac to tez sie połóż i odpocznij, robota nie zając, na pewno nie ucieknie (niestety). Nic tak nie wpływa na ilosc pokarmu jak te 3 rzeczy, nawet herbatki laktacyje nie daja efektów.
Tak jak pisze, ja schudłam, bo karmiłam i wiem, ze czesto tak własnie jest, wiec moja droga karm jak najdłuzej z korzyscia dla maleństwa i Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...