Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w czasie okresu a ciąża


Gość asia1823

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.07.2012 dostałam miesiączkę, następną 31.07.2012 z tym że podczas drugiej kochałam się z chłopakiem, w nocy z dnia 4.08 - 5.08.2012. Przed stosunkiem wyjęłam jeszcze tampona. Problem w tym że kochaliśmy się bez zabezpieczenia i sama nie wiem czy istnieje prawdopodobieństwo ciąży, skoro stosunek odbywał się w dni niepłodne i nawet gdy plemniki "przetrwają" we mnie te 5 dni to i tak w dni niepłodne to nastąpi. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

czy uważacie że jest jakakolwiek szansa na zajście w ciążę w pierwszy dzień okresu przy regularnych cyklach 28-31 dni, w sytuacji gdy doszło do współżycia które wyglądało tak że chłopak wykonał jedynie kilka ruchów wewnątrz mnie i na tym się skończyło, nie doszedł wcale nawet na zewnątrz. boję sie że płyn wydzielający się z członka wcześniej mogł wystarczyć.proszę o wyrażenie opinii

Odnośnik do komentarza

mam intymny problem. ostatnio kochałąm sie ze swoim chłopakiem podczas miesiaczki to był 3 dzien nie sa one jednak az tak bardzo obfite. kochalismy sie bez zabezpieczenia i on doszedł .po stosunu miałam jeszcze dwa dni okresu. jakie jest ryzyko ze moge byc w ciązy?

Odnośnik do komentarza
Gość mi...de

Kochałem się z moja dziewczyna podczas końcówki okresu. Ma nieregularny okres. Kochaliśmy się może 5sekund, nie spuściłem się ani nie byłem bliski dojścia. Boję się czy nie dojdzie do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza

Witam. 19 czerwca (pierwszy dzień miesiączki) uprawiałam z swoim chłopakiem seks bez zabezpieczenia, po tym jak we mnie doszedł poszłam się podmyć. Pragnę dodać, że cykle zazwyczaj mam regularne ok. 22 dni natomiast miesiączka trwa 5 dni. Następny okres teraz w lipcu powinnam dostać 11, lecz zamiast okresu pojawił się u mnie ból brzucha i krzyża, zawroty głowy, mdłości, śluzu jest mało i biały. Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

W 4 dniu okresu kochałam się z chłopakiem, lecz on nie dokończył we mnie, wyciągnął penisa. Dodam, że pare dni po stosunku czuła tak jakby bóle w podbrzuszu, czy tak wcześnie mogą wystąpić objawy ciąży i jaka jest możliwość zajścia w nią w moim przypadku? Mój cykl trwa ok 23-25 dni

Odnośnik do komentarza

Lek. Jacek Ławnicki
Witam!
W płynie preejakulacyjnym mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia. W sytuacji współżycia bez zabezpieczenia należy liczyć się z ryzykiem ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy po 14 dniach od ryzykownego stosunku wykonać test ciążowy.

Tu macie odpowiedź na swoje posty

Odnośnik do komentarza

Z tego co mówił mój lekarz to tylko dwa pierwsze dni miesiączki są bezpieczne, okres nie jest żadną gwarancją żeby nie wpaść. Może należałoby się wcześniej zastanowić nad odpowiednią antykoncepcją.

Odnośnik do komentarza

Czasami zdarzają się takie przypadki ale z tego co wiem to są one bardzo rzadkie. dzieję się to wtedy kiedy drugi jajnik również owuluje tylko owulacja była później niż w przypadku pierwszego jajnika, taki jakby rozjazd. Nawet chyba w stanach był taki przypadek że kobitka urodzila blixniaki, podała ojca o alimenty a ten zażądał badań na ojcostwo i wyszło ze tylko jedno było jego a drugie innego faceta, z któy ta kobieta kochała się tego samego dnia. I jedno jajeczko zapldonił on a drugie wypuszczone z drugiego jajnika jakiś inny koleś

Odnośnik do komentarza

czy zajście w ciąże podczas okresu jest możliwe?. ponieważ pękła nam prezerwatywa podczas stosunku i strasznie się stresuję że mogę zajśc w ciąże. w zasadzie to były ostatnie 3 dni okresu proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo jest nie wielkie. Tym bardziej ze kochaliście się w 4 dniu cyklu a Twoj trwa 31dni. 5dni przed owulacją i 3-4dni po jej zakończeniu mamy dni płodne. Jak ja mam cykl 33dni. Po pierwszym krwawieniu licząc 15 dni mam 5 dni płodnych potem następuje menstruacja a po krwawieniu 3-4dni prawdopodobnie płodne. Ale to teoria. Różnie to bywa. Moze być tak ze w czasie mozna zajść w ciążę. Są różne przypadki ;)

Odnośnik do komentarza

Niewielkie, prawdopodobnie są to dni niepłodne. Prawdopodobnie, bo owulacja może się przesunąć, dlatego warto ją wyznaczać na bieżąco. Możesz skorzystać np z mikroskopu owulacyjnego, jest wielokrotnego użytku. Ja dzięki temu jeszcze wpadki nie zaliczyłam, w dni płodne staramy się nie współżyć.

Odnośnik do komentarza

~Neciaaa1
Witam ! Kochałam się z chłopakiem podczas 4 dnia miesiączki, jednak pękła nam prezerwatywa. jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? dodam że mam cykle 31 dniowe

Teoretycznie podczas okresu są dni niepłodne ale to tylko piękna teoria jest, bo czasem bywa różnie z tym. Ale sądzę że szansa na ciążę w Twoim przypadku jest niewielka

Odnośnik do komentarza

zabawiałam sie z moim partnerem. bylam wtedy w 5 dniu cyklu, czyli mialam koncowke krwawienia jeszcze. Nie doszlo do typowego seksu, doslownie 3 razy wlozyl mi tylko glowke penisa, nie doszedl we mnie lecz poza mnie, ale czy mozliwe, zeby zaszla w ciaze? co z prejakulatem? nie bylismy zabezpieczeni. obecie jestem w 10 dniu cyklu, wiec powinnam miec owulacje. boli mnie lekko podbrzusze, ale pamietam, ze ostatnim razem w trakcie owulacji tez tak mialam. Prosze o szybka odpowiedz, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...